Biuro wynajem Praga Północ 67m2

Praga-Północ

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 278 PLN
Cena za m2
34 PLN
Powierzchnia
67 m2
Piętro
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
75 PLN
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Numer oferty
40123/2450/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy wynajem biura w lokalizacji Praga Północ.

Budynek biurowy z powierzchniami magazynowymi położony w Warszawie w bliskim sąsiedztwie Ronda Starzyńskiego oraz centrum handlowego Metropol Dom i Wnętrze. Położony pomiędzy mostem Gdańskim a mostem Grota Roweckiego budynek jest doskonale skomunikowany z lewobrzeżną częścią Warszawy. Zapewnia to doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej).

Budynek oferuje biura do wynajęcia o łącznej powierzchni 6000 m2 oraz 3 000 m2 powierzchni magazynowej. Obiekt posiada 500 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy osobowe i towarowe, rampę rozładunkową. Powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest na parterze i w przyziemiu.
Budynek oferuje wynajem sal konferencyjnych.

Obiekt dozorowany całodobowo. Obsługa recepcyjna w godz. 7-19. Przed budynkiem parking bezpłatny, na terenie obiektu bardzo duży parking, do 30 minut bezpłatny, do 2 godzin płatny 5 PLN, miesięczny abonament 90 PLN.

Standard lokali biurowych:

Podwieszane sufity,
Oświetlenie rastrowe,
Wykładzina dywanowa,
Otwierane okna,
Stolarka drzwiowa w okleinie bukowej,
Okablowania telefoniczne,
Okablowanie elektryczne,
Centrala telefoniczna,
Łącze światłowodowe,
Klimatyzacja w części pomieszczeń

Oferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 67m2 składający się z 2 sąsiadujących pokoi o powierzchniach 34 i 33m2. Pietro III, winda.
Możliwość powiększenia lub pomniejszenia powierzchni najmu. Powierzchnia dostępna od zaraz. Możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb klienta.

Miesięczny koszt najmu; czynsz 34 PLN/m2, koszty eksploatacyjne 14 PLN + vat. Koszty eksploatacyjne obejmują zużycie energii, w przypadku klimatyzacji energia elektryczna płatna dodatkowo według licznika.
Kaucja miesięczny czynsz brutto
Umowa na czas określony lub nieokreślony.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej