Mieszkanie na biuro - 3 pokoje w Łucka City

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 900 PLN
Cena za m2
48,75 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
12
Liczba pięter
25
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Nazwa budynku
Lokal biurowy w Łucka City
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2009
Numer oferty
38514/2450/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu przestronne, komfortowe, klimatyzowane mieszkanie na biuro - 3 pokoje w Łucka City, dostępne do wynajmu od zaraz.
Mieszkanie o pow. 80 m kw. położone na 12 piętrze składa się z kuchni połączonej z salonem, 2 pokoi (sypialni), łazienki, WC oraz balkonu. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone, m.in. w sprzęt AGD i RTV, a także we wszelkie potrzebne akcesoria. Możliwość wynajęcia bez mebli.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.
Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko dobre połączenie komunikacyjne z centrum i całą Warszawą, ale również własne zaplecze rekreacyjne, w którego skład wchodzą: basen, sauna, oraz sala fitness, wszystko do wyłącznego użytkowania dla lokatorów Łucka City.

Kwota czynszu - 3.900 zł netto za miesiąc (do negocjacji) dodatkowo po stronie najemcy są opłaty za media.

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej