Lokal na wynajem - Warszawa, Wola

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
41 350 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
827 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2012
Numer oferty
30701/2450/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa w kameralnum budynku biurowym na warszawskiej Woli. Blisko głównych arterii komunikacyjnych ul. Kasprzaka i Al. Prymasa 1000 lecia. Powierzchnia zajmuje całe trzecie piętro biurowca. Powierzchnia biurowa jest podzielona na pokoje. Wszystkie pokoje są umeblowane, klimatyzowane z dostępem do sieci teleinformatycznej. Na tym samym piętrze dostępna jest sala konferencyjna dla 20 osób z kompletnym systemem multimedialnym (możliwość wydzielenia drugiej sali o podobnych parametrach). Do wynajmowanej powierzchni przydzielonych jest 10 miejsc parkingowych.

Wyposażenie:

Winda
klimatyzacja
światłowód
profesjonalna serwerownia
kontrola dostępu
sieci teleinformatyczne
wyposażone pokoje, sala konferencyjna, kuchnia

Dodatkowo w tym samym budynku można wynająć dwie sale konferencyjno-szkoleniowe na 50 i 140-180 osób wyposażone w sprzęt multimedialny.

Ceny najmu podane są netto. Bardzo niskie koszty eksploatacyjne wynikające wyłącznie z rzeczywistego zużycia. Opłaty eksploatacyjne rozliczne są według zużycia (prąd) i ryczałtu (ogrzewanie, woda itp.)

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Internet: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej