Lokal do wynajęcia pod przychodnię

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 000 PLN
Cena za m2
94,74 PLN
Powierzchnia
95 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rok budowy
2018
Numer oferty
39929/2450/OLW

Opis nieruchomości

Lokal usługowy o powierzchni 95 m2 położony na parterze budynku wielorodzinnego (rok budowy 2018 r.). Nieruchomość jest dobrze skomunikowana (metro Słodowiec 10min, przystanek tramwajowy i autobusowy 5 min), okolica spokojna i mieszkaniowa w standardzie premium.

W skład lokalu wchodzi: - Gabinet nr 1 - 10 m2 - Gabinet nr 2 - 20 m2 - Gabinet nr 3 - 30 m2 - przystosowany do fizjoterapii (zawiera przebieralnię) - toaleta oraz kuchnia (pomieszczenie socjalne)

Wszystkie pomieszczenia posiadają zamontowane jednostki klimatyzacji oraz ujście wody. Lokal jest w pełni wyposażony pod kątem działalności leczniczej z zakresu Ortopedii i Fizjoterapii. Wejście do lokalu znajduje się przed wejściem do części mieszkalnej.

Wynajmiemy całość oraz pojedyncze gabinety. Zapraszamy do kontaktu i umówienie się na obejrzenie lokalu na miejscu.

Cena najmu: 9000zł netto + 900zł opłaty

Kontakt

Michał Mielnik

Michał Mielnik

Telefon:
+48600309185
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej