Magazyn Włochy 1103m2 z biurem

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 723,21 PLN
Cena za m2
23,33 PLN
Powierzchnia
1 103 m2
Powierzchnia biurowa
50
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2008
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Koszty eksploatacyjne (m2)
6,80 PLN
Numer oferty
5352/2450/OHW

Opis nieruchomości

Nowoczesny park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, oferujący najemcom możliwość dalszego rozwoju i relokacji.
Oferując wynajem powierzchni magazynowej i biurowej WDC jest idealnym miejscem dla prowadzenia działalności związanej z magazynowaniem i dystrybucją towarów. Lokalizacja w południowo - zachodniej części Warszawy, w sąsiedztwie węzła autostrady S2/A2 Salomea - Wolica
Atutem parku jest usytuowanie w pobliżu głównych tras wylotowych z Warszawy oraz głównych szlaków transportowych, stwarza szerokie możliwości logistyczne i dystrybucyjne w Warszawie i na terenie Polski. Dodatkowym atutem parku jest bezpośredni dostęp do komunikacji autobusowej (przystanek autobusowy przed nieruchomością).
Innowacyjne rozwiązania techniczne i teleinformatyczne tworzą solidny fundament pod wszelkie operacje logistyczne. Park magazynowy na Okęciu składa się z pięciu hal o wysokości 9 metrów. Układ modułowy daje możliwość wyboru dowolnej powierzchni magazynowej pod wynajem. Magazyn posiada posadzki bezpyłowe o dopuszczalnym obciążeniu 2t/m2 oraz rampy, doki i wrota dla różnych typów samochodów.

Hale wykonano w oparciu o konstrukcję stalową o rozpiętości naw 15 metrów i rozstawie 12 metrów. Każdy segment posiada jednakowe wyposażenie instalacyjne w wysokim standardzie. Magazyny doświetlone są świetlikami umieszczonymi w dachu.
Hale wyposażono we wrota segmentowe o wymiarach 330x420 cm i 320x300 cm zaopatrzone w przedsionki ochronne, podnośnik hydrauliczny oraz drzwi wejściowe do hali od strony doków.
Wysokość składowania 6,3 - 8m.
System ochrony przeciwpożarowej stanowią stałe urządzenia gaśnicze tryskaczowe zasilane przez przepompownie wody. Infrastrukturę budynków tworzy również instalacja grzewcza, gazowa, elektryczna oraz obiektowy cyfrowy system telekomunikacyjny.

Biura
Część powierzchni użytkowej stanowią pomieszczenia biurowe i socjalne towarzyszące funkcji magazynowej.
Od strony pomieszczeń biurowych każdy segment posiada reprezentacyjne wejście do strefy administracyjnej. Na życzenie poszczególnych użytkowników, część biurowa może być powiększona o powierzchnie antresoli.
Poszczególne biura mogą być dostosowane do potrzeb najemcy. Są to lokale jedno i dwupoziomowe wbudowane w powierzchnię magazynową, z wejściami zarówno z zewnątrz, jak i od strony magazynów.
Wysokość 3 metry.
Komfortowe pokoje biurowe wykończone są estetyczną wykładziną dywanową współgrającą z kamiennymi podłogami ciągów komunikacyjnych. Podwieszane sufity i przyjazne, rozproszone oświetlenie tworzą atmosferę sprzyjającą pracy.

Pełne okablowanie strukturalne, nieograniczona ilości linii telefonicznych ISDN i połączenia światłowodowe pozwalają na uniwersalne konfigurowanie systemów teleinformatycznych. Zapewniamy dostęp do Internetu, dysponujemy nowoczesnymi systemami bilingowymi o dużym stopniu szczegółowości raportów, a cyfrowe centrale realizujące połączenia wybierają prefiksy optymalne ze względu na taryfy operatorów telekomunikacyjnych.

Oferujemy do wynajęcia od zaraz powierzchnię 1053m2 z przylegającą powierzchnią biurowo -socjalną 50m2. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowej na piętrze.

Kompleks zapewnia przewóz pracowników najemców do/z pętli autobusowo-tramwajowej P+R Okęcie. Przed kompleksem przystanek autobusu linii miejskiej którym w ciągu 2 minut można dojechać do stacji kolejki WKD i w ciągu 4 minut do pętli P+R Okęcie.

Warunki wynajmu:
- czynsz najmu:
4,9 EUR/m2 magazyn,
9,5 EUR/m2 biura
- koszty eksploatacyjne 6,80 zł/m2 + ogrzewanie proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni; woda i prąd wg. zużycia
- miejsce parkingowe 25 EUR
- Depozyt gwarancyjny lub gwarancja bankowa będą stanowiły kwotę będącą równowartością sumy trzymiesięcznych opłat z tytułu czynszu oraz płatności z tytułu opłat eksploatacyjnych powiększonych o odpowiednią stawkę podatku VAT
- umowa minimum na trzy lata.

Zapraszam!

Parametry dodatkowe

  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Wysokość składowania (m): 8
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej