MAGAZYN WYNAJEM Białołęka Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Magazyn Hurtownia Dropshipping - Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
27 000 PLN
Cena za m2
22,50 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Powierzchnia biurowa
360
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
5936/2450/OHW

Opis nieruchomości

Witam serdecznie,

Oferuję wynajem obiektu magazynowego o powierzchni 900m2, znajdującego się w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Warszawy. Obiekt zapewnia łatwy i szybki dostęp do głównych dróg wylotowych, a infrastruktura komunikacyjna zapewnia bezproblemowe i szybkie połączenia z Warszawą oraz innymi częściami kraju. Lokalizacja i charakterystyka magazynu pozwala na komfortowe prowadzenie działalności opartej na sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Obiekt składa się z hali magazynowej o powierzchni około 530 m2, wyposażonej w wielopoziomowe regały składowe, które pomogą zoptymalizować przestrzeń i zwiększyć efektywność działalności. Dzięki specjalnym regałom uzyskujemy na hali około 1200 m2 powierzchni użytkowej na 3 poziomach. Hala jest wyposażona w wysokie drzwi wjazdowe, które ułatwiają dostęp do obiektu. Dodatkowo, docieplony dach gwarantuje utrzymanie stałej temperatury i bezpieczeństwa składowanych towarów.

Część biurowo-handlowa o powierzchni około 360 m2 rozmieszczona jest na dwóch piętrach. W jej skład wchodzą gabinety, sala konferencyjna, recepcja, pomieszczenia socjalne, toalety oraz sala obsługi klientów. Biura są w pełni wyposażone i gotowe do użytku.

Obiekt jest ogrodzony i wyposażony w duży plac manewrowy, a także parking na kilkadziesiąt samochodów osobowych o nawierzchni z kostki betonowej. Szeroka brama pozwala na swobodny wjazd i wyjazd pojazdów TIR. Cały obiekt jest monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo składowanych towarów.

Magazyn ten stanowi idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się dystrybucją, produkcją lub składowaniem towarów.

Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Kontakt

Michał Mielnik

Michał Mielnik

Telefon:
+48600309185
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej