MAGAZYN WYNAJEM Włochy Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Magazyn Włochy 1095 m2

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 270,98 PLN
Cena za m2
27,26 PLN
Powierzchnia
1 294 m2
Powierzchnia biurowa
395
Rynek
Wtórny
Koszty eksploatacyjne (m2)
9,50 PLN
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
5934/2450/OHW

Opis nieruchomości

Nowoczesny park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, oferujący najemcom możliwość dalszego rozwoju i relokacji.
Oferując wynajem powierzchni magazynowej i biurowej WDC jest idealnym miejscem dla prowadzenia działalności związanej z magazynowaniem i dystrybucją towarów. Lokalizacja w południowo - zachodniej części Warszawy, w sąsiedztwie węzła autostrady S2/A2 Salomea - Wolica
Atutem parku jest usytuowanie w pobliżu głównych tras wylotowych z Warszawy oraz głównych szlaków transportowych, stwarza szerokie możliwości logistyczne i dystrybucyjne w Warszawie i na terenie Polski. Dodatkowym atutem parku jest bezpośredni dostęp do komunikacji autobusowej (przystanek autobusowy przed nieruchomością).
Innowacyjne rozwiązania techniczne i teleinformatyczne tworzą solidny fundament pod wszelkie operacje logistyczne. Park magazynowy na Okęciu składa się z pięciu hal o wysokości 9 metrów. Układ modułowy daje możliwość wyboru dowolnej powierzchni magazynowej pod wynajem. Magazyn posiada posadzki bezpyłowe o dopuszczalnym obciążeniu 2t/m2 oraz rampy, doki i wrota dla różnych typów samochodów.

Hale wykonano w oparciu o konstrukcję stalową o rozpiętości naw 15 metrów i rozstawie 12 metrów. Każdy segment posiada jednakowe wyposażenie instalacyjne w wysokim standardzie. Magazyny doświetlone są świetlikami umieszczonymi w dachu.
Hale wyposażono we wrota segmentowe o wymiarach 330x420 cm i 320x300 cm zaopatrzone w przedsionki ochronne, podnośnik hydrauliczny oraz drzwi wejściowe do hali od strony doków.
Wysokość składowania 6,3 - 8m.
System ochrony przeciwpożarowej stanowią stałe urządzenia gaśnicze tryskaczowe zasilane przez przepompownie wody. Infrastrukturę budynków tworzy również instalacja grzewcza, gazowa, elektryczna oraz obiektowy cyfrowy system telekomunikacyjny.

Biura
Część powierzchni użytkowej stanowią pomieszczenia biurowe i socjalne towarzyszące funkcji magazynowej.
Od strony pomieszczeń biurowych każdy segment posiada reprezentacyjne wejście do strefy administracyjnej. Na życzenie poszczególnych użytkowników, część biurowa może być powiększona o powierzchnie antresoli.
Poszczególne biura mogą być dostosowane do potrzeb najemcy. Są to lokale jedno i dwupoziomowe wbudowane w powierzchnię magazynową, z wejściami zarówno z zewnątrz, jak i od strony magazynów.
Wysokość 3 metry.
Komfortowe pokoje biurowe wykończone są estetyczną wykładziną dywanową współgrającą z kamiennymi podłogami ciągów komunikacyjnych. Podwieszane sufity i przyjazne, rozproszone oświetlenie tworzą atmosferę sprzyjającą pracy.

Pełne okablowanie strukturalne, nieograniczona ilości linii telefonicznych ISDN i połączenia światłowodowe pozwalają na uniwersalne konfigurowanie systemów teleinformatycznych. Zapewniamy dostęp do Internetu, dysponujemy nowoczesnymi systemami bilingowymi o dużym stopniu szczegółowości raportów, a cyfrowe centrale realizujące połączenia wybierają prefiksy optymalne ze względu na taryfy operatorów telekomunikacyjnych.

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 900 m2 i powierzchnię biurową 300 m2, co daje nam 1294 m2
Dostępność powierzchni od 01 01 2024 r.

Warunki wynajmu:
- czynsz najmu:
5,1 EUR/m2 magazyn,
9,5 EUR/m2 biura
- koszty eksploatacyjne 9,50 zł/m2 + ogrzewanie proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni; woda i prąd wg. zużycia
- miejsce parkingowe 25 EUR
- Depozyt gwarancyjny lub gwarancja bankowa będą stanowiły kwotę będącą równowartością sumy trzymiesięcznych opłat z tytułu czynszu oraz płatności z tytułu opłat eksploatacyjnych powiększonych o odpowiednią stawkę podatku VAT
- umowa minimum na trzy lata.

Zapraszam :)

Parametry dodatkowe

  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Wysokość składowania (m): 8
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Janusz Stawikowski

Janusz Stawikowski

Telefon:
696442288
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej