MAGAZYN WYNAJEM Jatne Celestynów Otwocki Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Do wynajęcia hale produkcyjne i magazynowe, Jatne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 920 PLN
Cena za m2
22 PLN
Powierzchnia
360 m2
Powierzchnia biurowa
60
Koszty eksploatacyjne (m2)
3 PLN
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
5951/2450/OHW

Opis nieruchomości

Do wynajecia hala produkcyjna ( również magazynowa) z zapleczem biurowym i socjalnym. Hala główna ma 270 m.kw powierzchni, wysokość składowania do 4,7 m, brama wjazdowa o wysokosci 3 m i szerokości 3,42. Do hali przylega cześć biurowa i socjalna z szatnią i łazienkami z wc. W jednej bryle mamy do dyspozycji małe pomieszczenie produkcyjno - magazynowe o pwierzchni 34 m.kw z niezależną bramą dostawczą i wejściem. Całość powierzchni to ok 360 m.kw.

Obiekt znajduje się na terenie o charakterze produkcyjnym, magazynowym o powierzchni 12 150 mkw, zabudowanej innymi magazynami i halami produkcyjnymi, łączna powierzchnia zabudowy to 5983 mkw. Teren jest utwardzony i uzbrojony w media. Prąd ( UWAGA 370 KV), woda, własna kanalizacja. Teren ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Budynki były używane zarówno do produkcji jak i jako powierzchnie magazynowe.

Doskonały dojazd do działki która jest położona blisko węzła komunikacyjnego Jatne ( droga ekspresowa S17). Dojazd na Wilanów zajmuje mniej niż 30 minut.

1. Powierzchnia gruntu (grunty przemysłowe - BA") - 12 150 m2
2. Pod budynkami łącznie (hale produkcyjne i magazynowe) - ok. 5 300 m2
3. Media - prąd 370 kW, woda miejska, kanalizacja własna (szamba), ogrzewanie olejowe i na ekogroszek. nagrzewnice powietrzne rozmieszczone są w halach produkcyjnych.
4 Dodatkowe opłaty:
- Koszty administracyjne ( podatki, bieżąca konserwacja) 3 zł/mkw
- Koszty eksploatacyjne zgodnie z zużyciem ( ogrzewanie, prąd, wywóz, śmieci, woda) przy pełnym obciążeniu produkcyjnym - dla całej nieruchomości ogrzewanie ok 10 tys/mc, prąd ok 25-30 tys/mc, wod-kan 1 tys/mc (ceny netto)

Stan techniczny obiektów - jak na zdjęciach.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Wysokość składowania (m): 4.76

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej