Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Wynajmę halę produkcyjną w Zielonce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 000 PLN
Cena za m2
24,32 PLN
Powierzchnia
370 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
5555/2450/OHW

Opis nieruchomości

Wynajmę halę produkcyjną w Zielonce.

Nieruchomość składa się z dwóch części - magazynowej o powierzchni 200m2 oraz produkcyjnej o powierzchni 170m2. Wysokość hali w szczycie to 3,5m.

Szeroka brama i podłoże na posesji pozwala na wjazd samochodów typu TIR bezpośrednio pod halę. Właściciel może udostępnić również dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, wiaty.
Bardzo duży przydział mocy w budynku, dzięki czemu możliwy jest każdy rodzaj produkcji. Do części magazynowej jak i produkcyjnej znajdują się oddzielne wejścia. Jest możliwość najmu połowy obiektu.
Hala znajduje się na prywatnej posesji.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Wysokość składowania (m): 3.5

Kontakt

Michał Mielnik

Michał Mielnik

Telefon:
+48600309185
Email:
micha[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej