Magazyn do wynajęcia w Ursusie

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 016 PLN
Cena za m2
27 PLN
Powierzchnia
408 m2
Powierzchnia biurowa
20
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Koszty eksploatacyjne (m2)
6 PLN
Numer oferty
5218/2450/OHW
 

Opis nieruchomości

Magazyn z pomieszczeniami na zielono. Powierzchnia 408 m 2 Wysokość do stropu 4,5-5 m (dach w spadku). Budynek posiada ogrzewanie gazowe oraz przyłącze światłowodowe. Cena najmu 27 zł/m 2 plus media ok. 6 zł/m 2. Miejsca parkingowe w cenie najmu.
Możliwe wykonanie dodatkowych pomieszczeń biurowych przy ścianach zewnętrznych w ramach uzgodnień.
Budynek składa się z części parterowej i piętra. Do dyspozycji najemców znajduje się własny parking na terenie oraz miejsca postojowe przed wjazdem na teren nieruchomości.
Budynek posiada łącze światłowodowe. Wszystkie pomieszczenia biurowe na piętrze są klimatyzowane.
Budynek posiada całodobową ochronę. W budynku znajduje się wyposażona kuchnia wraz z jadalnią oraz palarnia, możliwość korzystania z sali konferencyjnej.
Wyposażenie: brama elektryczna magazynowa, ogrzewanie, oświetlenie, prąd, internet/telefon w razie potrzeby.
Możliwość korzystania z parkingu ogólnodostępnego przed ogrodzeniem oraz miejsca parkingowe na terenie ogrodzonym przypadające w zależności od wielkości wynajętej powierzchni BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.
Do ceny należy doliczyć opłatę za media tj. gaz, prąd, wodę, śmieci (historycznie ok. 6 zł/m2 za cały budynek biurowo-magazynowy).
Kontakt wyłącznie
Zapraszam na spotkanie!

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej