Mieszkanie - 3 pokoje w apartamentowcu Łucka City

Wola, ul. Łucka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 900 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
12
Liczba pięter
25
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2009
Numer oferty
10372/2450/OMW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu przestronne, komfortowe, klimatyzowane mieszkanie - 3 pokoje w apartamentowcu Łucka City, dostępne do wynajmu od zaraz.
Mieszkanie o pow. 80 m kw. położone na 12 piętrze składa się z kuchni połączonej z salonem, 2 pokoi (sypialni), łazienki, WC oraz balkonu. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone, m.in. w sprzęt AGD i RTV, a także we wszelkie potrzebne akcesoria.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.
Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko dobre połączenie komunikacyjne z centrum i całą Warszawą, ale również własne zaplecze rekreacyjne, w którego skład wchodzą: basen, sauna, oraz sala fitness, wszystko do wyłącznego użytkowania dla lokatorów Łucka City.

Kwota czynszu - 3.900 zł netto za miesiąc (do negocjacji) dodatkowo po stronie najemcy są opłaty za media.

Mieszkanie może być również wynajęte na biuro.

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej