Biurowiec na sprzedaż w Warszawie

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 000 000 PLN
Powierzchnia
1 821 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Piętro
3
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2000
Koszty eksploatacyjne (m2)
18 PLN
Numer oferty
1225/2450/OOS
 

Opis nieruchomości

Kameralny biurowiec na sprzedaż w Warszawie, budynek biurowy usytuowany jest w Śródmieściu na Muranowie w bliskiej odległości od Al. Jana Pawła II oraz od ul. Stawki. Biurowiec doskonale skomunikowany - linie tramwajowe, autobusowe, w pobliżu Stacja Metra Arsenał.

Powierzchnia całkowita budynku 1821 mkw - powierzchnia biurowa wykończona w dobrym standardzie, w układzie gabinetowym.
Biura na jednej kondygnacji mają metraż od 292 do 340 mkw. Powierzchnia działki 453 m2 . Miejsca parkingowe przed budynkiem ogólnodostępne oraz na parkingu przy budynku. Klasa budynku B +.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
*Klimatyzacja * Otwierane okna * Wykładzina * Kanały podłogowe *Podwieszane sufity * Ścianki działowe *Okablowanie elektryczne *Okablowanie telefoniczne *Okablowanie komputerowe *Centrala telefoniczna *Kontrola dostępu *Ochrona *Monitoring *Recepcja *Instalacje (telefoniczna, elektryczna, komputerowa), winda. Najemcy mają do dyspozycji 12 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz miejsca na naziemnym ogólnodostępnym parkingu. Dodatkowo powierzchnie na poziomie -1 można wykorzystać na cele magazynowe. Wysokość przyziemia 2,75-2,80 m.

Sprzedaż zwolniona z podatku Vat

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej