Sprzedam Biurowiec Warszawa Włochy,

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 646 800 PLN
Cena za m2
6 215,62 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Powierzchnia działki
5 034 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
1997
Nazwa budynku
Biurowiec
Koszty eksploatacyjne (m2)
16,50 PLN
Numer oferty
1233/2450/OOS

Opis nieruchomości

Sprzedam Biurowiec Warszawa Włochy zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich, stanowiących jedną z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrą komunikacją samochodowa. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowana jest trzypoziomowa estakada z węzłem drogowym Jerozolimskie – Łopuszańska oraz Salomea, umożliwiająca dotarcie w Aleje Jerozolimskie i połączenie z trasą ekspresową Wrocław – Warszawa – Białystok. Dodatkowo biurowiec posiada doskonały dojazd do autostrady S2 do Berlina oraz Południową Obwodnicą Warszawy.

Nieruchomość położona jest od centrum oraz od lotniska Chopina o około 5 km. W sąsiedztwie zaś znajdują się popularne centra handlowe Reduta i Blue City, a także Castorama, Makro Cash & Carry, biurowce oraz hotel.

Budynek został przekazany do użytkowania w 1997 roku. Wyróżnia się charakterystyczną, szklaną elewacją z metalowymi aplikacjami. Przestronna recepcja wykończona została granitem. Powierzchnie biurowe usytuowane na trzech kondygnacjach, wyposażone zostały w klimatyzację oraz pełną infrastrukturę teletechniczną. Na potrzeby najemców przygotowane są trzy sale konferencyjne oraz wydzielona przestrzeń reklamowe na elewacji budynku.

Biurowiec przeznaczony na sprzedaż ma ok 3000 mkw powierzchni i jest posadowiony na działce o powierzchni niewiele przekraczającej 5000 mkw.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej