OBIEKT SPRZEDAŻ Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Na sprzedaż budynek z mikroapartamentami Mokotów

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 456 400 PLN
Cena za m2
13 241,93 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Powierzchnia działki
1 527 m2
Rynek
Pierwotny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Inne
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
2023
Numer oferty
1288/2450/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek ( hotel, aparthotel ) z lokalami przeznaczonymi na wynajem Warszawa Mokotów. Wyjątkowa możliwość zakupu całego budynku w stanie deweloperskim z lokalami do indywidualnej aranżacji. Jest to nowa inwestycja z terminem zakończenia budowy przewidzianym na przełom III /IV Q 2023 roku.

W budynku jest blisko 80 mikro-apartamentów o metrażach od 19 do 49 mkw. W każdym lokalu przewidziano łazienkę i aneks kuchenny tak, aby stanowiły on niezależne pomieszczenie mieszkalne na pobyt zarówno krótko jak i długookresowy.

Na parterze zlokalizowane są dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 400 mkw. Niezależna wentylacja umożliwi uruchomienie restauracji, kliniki medycznej, sklepu spożywczego lub dowolnej innej działalności. W przypadku potrzeby większego lokalu można zagospodarować połowę I piętra ( wewnętrzna komunikacja). Budynek wyposażony w windy, podłączony do sieci miejskiej ( ciepło, woda, kanalizacja).

W garażu pod budynkiem znajduje się 29 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wykończenia budynku pod klucz w *** standardzie hotelowym. Dla pasywnego inwestora również oferta operatora hotelowego na prowadzenia aparthotelu z restauracją.

Idealna oferta dla firmy inwestującej w segment PRS. Zgodnie z pozwoleniem na budowę budynek usługowy z zakresu usług turystyki, własność gruntu i budynku.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej