Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biura na wynajem - Warszawa, Żoliborz

Oferty nieruchomości:

8
Biuro do wynajęcia Żoliborz 475 m2
Lokal · Wynajem

475 m2

57 zł/m2

26 857

Żoliborz biuro do wynajęcia
Lokal · Wynajem

105 m2

86 zł/m2

9 000

Biuro do wynajęcia Żoliborz 370 m2
Lokal · Wynajem

370 m2

57 zł/m2

20 920

Biuro do wynajęcia
Lokal · Wynajem

521 m2

85 zł/m2

44 175

Biuro do wynajęcia
Lokal · Wynajem

322 m2

85 zł/m2

27 241

Do wynajęcia biuro Żoliborz
Lokal · Wynajem

350 m2

35 zł/m2

12 250

Żoliborz do wynajęcia 158m2, okolice Broniewskiego
Lokal · Wynajem
Biuro do wynajęcia  Żoliborz
Lokal · Wynajem

106 m2

69 zł/m2

7 314

Biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz

Jeżeli szukasz biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz to trafiłeś w najlepsze miejsce. Prezentujemy tu Biurowce oferujące biura do wynajęcia w Warszawie na Żoliborzu, zarówno te wybudowane jaki i te w trakcie realizacji.

Znajdziesz u nas nowoczesne biurowce klasy A jak i starsze, a tym samym tańsze w wynajęciu obiekty. Poza ofertami biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz zlokalizowanymi w budynkach biurowych dysponujemy dużą ilością ofert mieszkań i domów przeznaczonych na działalność biurową.

Żoliborz jest jedną z 18 dzielnic Warszawy. Jest to najmniejsza dzielnica Warszaw pod względem powierzchni. Graniczy z czterema innymi dzielnicami Warszawy oraz Wisłą. Nazwa dzielnicy pochodzi od francuskiej nazwy Joli Bord i oznacza „piękny brzeg”. Duży obszar Żoliborza zajmują parki oraz kameralne osiedla domów. Tworzy to wyjątkową atmosferę i unikatowy klimat lubiany zarówno przez mieszkańców jak i przez firmy lokalizujące tu swoje siedziby.

Oferty biura do wynajęcia Warszawa Żoliborz możemy wybierać z jedynie kilkunastu biurowców tu zlokalizowanych. Największym kompleksem biurowym na Żoliborzu jest Athina Park składający się z czterech budynków o łącznej powierzchni ca 14 000 m.kw. biur do wynajęcia. Kompleks zlokalizowany jest przy Centrum Olimpijskim przy ul. Wybrzeże Gdyńskie.

Interesujące i nowoczesne biura do wynajęcia oferują Żoliborz Plaza zlokalizowany przy ul. Gdańskiej i Żoliborz One przy ul. Szamockiej. Tańsze biura w standardzie klasy B znajdziemy w obiektach na ul. Przasnyskiej, Gwiaździstej i Powązkowskiej. Na uwagę zasługuje biurowiec przy ul. Mierosławskiego. Ten kameralny obiekt jest położony bardzo blisko stacji metra Pl. Wilsona, został gruntownie wyremontowany i oferuje ciekawe biura już od 200 m.kw. Na Żoliborzu Przemysłowym przy ul. Duchnickiej i Burakowskiej możemy znaleźć biura do wynajęcia w ciekawie odrestaurowanych poprodukcyjnych obiektach.

Wynajem biur Warszawa Żoliborz nie jest ograniczony tylko do powierzchni biurowych umiejscowionych w biurowcach. Na naszej stronie znajdziesz biura do wynajęcia w domach i mieszkaniach. Jest to ciekawa alternatywa. Wynajem biur w takich lokalach jest zazwyczaj tańszy, z możliwością otrzymania całkiem przyzwoitego standardu.