Słodowiec Park – budowa rozpoczęta

Budowa kameralnego biurowca Słodowiec Park na warszawskich Bielanach została rozpoczęta.

14 maja 2020 roku na działkę wjechał ciężki sprzęt i rozpoczął wykop pod fundamenty biurowca. Pomimo pandemii koronawirusa inwestor zdecydował się rozpocząć budowę. Do końca czerwca 2020 roku zostanie zakończony etap O i wylany zostanie strop nad garażem.

Słodowiec Park rozpoczęcie budowy
Słodowiec Park rozpoczęcie budowy

Zakończenie całej inwestycji planowane jest na wrzesień 2021 roku. Biurowiec o całkowitej powierzchni 2000 mkw, będzie oferował niespełna 1500 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia na trzech kondygnacjach. W garażu na poziomie -1 przewidzianych jest 20 miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

Jest to kameralny i unikatowy projekt biurowy na rynku warszawskim. Inwestycja charakteryzuje się świetna komunikacyjnie lokalizacją ( niespełna 500 m od stacji metra Słodowiec), przyjaznym zielonym otoczeniem i bardzo dobrym standardem wykończenia.

Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany
Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany

Przestrzeń biurowa zostanie zaaranżowana zgodnie z wytycznymi najemcy. Przewidziano układ pomieszczeń w większości w open space. Biura będą wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje tele-informatyczne oraz w klimatyzację. Przewidziano instalację klimatyzacji, p.poż, kontrolę dostępu, rozprowadzone instalacje elektryczne i sieci logicznej, windę. Podział ściankami działowymi wg potrzeb najemcy. Wysokość kondygnacji 3,3 m.

Ponieważ wyszukaliśmy najemcę na cały obiekt z którym jest podpisany list intencyjny nie prowadzimy w chwili obecnej procesu komercjalizacji budynku. Jest to czołowa firma z branży cyfrowego programowania o ugruntowanej i stabilnej pozycji.

Zainteresowanych wynajęciem powierzchni biurowych na Bielanach, zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty lub kontaktu.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej