Domy na sprzedaż

Domy na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kilka mini osiedli oferujących domy na sprzedaż. Inwestycje zlokalizowane są w Warszawie i w Łomiankach. W Warszawie proponujemy domy na sprzedaż w zabudowie segmentowej zlokalizowane na warszawskim Targówku.

Domy na sprzedaż Targówek

Osiedle zlokalizowane jest w centrum Targówka. Zaledwie 5 minut od nowo budowanej stacji metra. Dzięki takiej lokalizacji będziemy mieli bardzo łatwy dojazd do każdej dzielnicy Warszawy. Ta kameralna inwestycja składa się z sześciu domów w zabudowie segmentowej. Segmenty o powierzchni 157,5 do 160,2 mkw. Budynki posadowione są na działkach o metrażach od 147 do 274 mkw. Na parterze salon z miejscem na kominek połączony z otwartą widną kuchnią, WC. Z salonu wyjście na ogródek. Na parterze znajduje się garaż o powierzchni 17 mkw z wejściem do przedpokoju. Na pierwszym piętrze 3 sypialnie i łazienka. Budynek posiada użytkowy strych z możliwością wykonania dwóch pokoi i łazienki.

Domy na sprzedaż Łomianki

Dla osób zdecydowanych na mniejsze wydatki proponujemy domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w podwarszawskich Łomiankach. Budynki mieszczą się na dwóch kameralnych miniosiedlach. Jedno składa się z czterech bliźniaków, a drugie z ośmiu. Bliźniaki oddawane są w stanie deweloperskim. Budynki mają podłączone media. Wymagają jedynie indywidualnego wykończenia zgodnie z oczekiwaniami właściciela.

Domy na sprzedaż Warszawa

Poza domami oferowanymi do sprzedaży przez deweloperów przedstawiamy Państwu również oferty nieruchomości z rynku wtórnego. Znajdziecie tu Państwo nieruchomości zlokalizowane w każdej dzielnicy Warszawy. Gdyby na stronie nie było satysfakcjonującej Państwa oferty nieruchomości zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro nieruchomości w Warszawie zapewni Państwu kompleksowa obsługę.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej