Oferty nieruchomości na które warto zwrócić uwagę!

W mijającym tygodniu nasza agencja nieruchomości przyjęła do sprzedaży i wynajmu kilka bardzo interesujących nieruchomości.

Warto zwrócić uwagę na lokal handlowo-biurowy zlokalizowany na parterze nowego budynku na warszawskim Powiślu. Lokal ma 550 mkw i jest wykończony w wysokim standardzie. Świetnie nadaje się na sklep, show room, biuro z ekspozycją. Dysponujemy bogatą oferta biur i lokali do sprzedaży w Warszawie.

Jeżeli szukasz biura do wynajęcia w eleganckiej kamienicy w śródmieściu Warszawy zwróć uwagę na ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 156 mkw. Odnowiona klatka schodowa, zachowane piece kaflowe i sztukaterie. Biuro z klimatem.

Ceny najmu powoli spadają. Szukasz samodzielnego obiektu z dobrą ekspozycją za umiarkowany czynsz? Wolnostojący budynek w Aninie może być tą nieruchomości której szukasz.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej