Locus na mapie Warszawy – Centrum Królewska

Centrum Warszawy skrywa w swojej architekturze niejedną perełkę, na którą warto zwrócić uwagę. Stale powiększająca się oferta pozwala na dobranie idealnego rozwiązania dla naszej firmy w przypadku zmiany biura. W Agencji nieruchomości Locus staramy się przybliżyć Wam najciekawsze oferty najmu powierzchni biurowych, a wspominając o perłach nie możemy pominąć tej „królewskiej”, czyli powierzchni biurowej w Centrum Królewska.

CENTRUM KRÓLEWSKA

Centrum Królewska

Wyjątkowy budynek na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej. Wyjątkowy, ponieważ w promieniu 500m nie znajdziemy żadnego wyższego budynku. Sprawia to, że Warszawa staje przed nami otworem, a wspaniała panorama miasta zachwyca dniem i nocą.

Biurowiec Centrum Królewska położony jest w samym centrum Warszawy dzięki czemu dojazd komunikacją miejską jest rewelacyjny z każdego miejsca w Warszawie i spoza miasta. Głównie za sprawą stacji Metro Świętokrzyska, czyli skrzyżowania dwóch linii metra  M1 i M2, które znajduje się w odległości 300m mamy szybki dostęp z każdej dzielnicy Warszawy. Dworzec Centralny i stacja kolei dojazdowej Śródmieście pozwala na równie szybki dojazd z okolicznych miejscowości. Pod biurowcem znajdują się również przystanki znacznej części linii tramwajowych i autobusowych zmierzających do centrum lub z centrum.

Najbardziej cenionym ogniwem biurowca Centrum Królewska jest sąsiedztwo Parku Saskiego. W przepełnionej betonem architekturze miasta widok rozświetla morze zieleni bijącej z serca Parku. W okolicy nowoczesnych wieżowców trzeba nie lada wysiłku, aby dodać trochę drzew czy zieleni. Tutaj na wyciągnięcie ręki mamy cały „las”.

Widok z okna w biurowcu Centrum Królewska
Centrum Królewska nocą

Budynek klasy A wyposażony w nowoczesne systemy techniczne: BMS, CCTV, AC, SSWiN, system ochrony przeciwpożarowej, telefoniczne łącza cyfrowe i analogowe, klimatyzacja z nawilżaniem, UPS i agregat prądotwórczy.

Powierzchnia użytkowa budynku to prawie 11 000 m2. Na parterze budynku znajduje się hall wejściowy i recepcja oraz oddział banku. Na trzech kondygnacjach podziemnych mieści się 110 miejsc parkingowych. Piętra od 1 do 13 to pomieszczenia biurowe zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Najemców. Komunikację pionową zapewniają trzy nowoczesne windy oraz klatka schodowa.

Typowy rozkład piętra to bardzo funkcjonalna powierzchnia użytkowa od 500m2 do 540m2 zlokalizowana wokół klatki schodowej i wind dzięki czemu każdy gabinet posiada okno i jest bardzo doświetlony. Okna w każdym gabinecie są uchylne co jest bardzo doceniane przez pracowników.

Typowy rozkład piętra

Minimalna powierzchnia do wynajęcia to jedno piętro czyli około 500m2 biura. To co dodatkowo wyróżnia biurowiec Centrum Królewska to wyjątkowo niski współczynnik powierzchni wspólnych – 1,41%, gdzie normą jest około 5%!

Typowy rozkład piętra z ilością stanowisk

typowy rozkład piętra Centrum Królewska z ilością stanowisk

Cena najmu: 19€/m2    
Opłaty eksploatacyjne: 25zł/m2

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Agencją nieruchomości Locus:

Michał Mielnik E: [email protected] M: 600-309-185

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej