CityFlow będzie dalej rozbudowywane. Ruszy II etap inwestycji

Warszawska inwestycja CityFlow zyskała nowego wykonawcę. Należące do spółki deweloperskiej Okam osiedle rozbuduje firma Unibep. Umowa pomiędzy dwoma podmiotami została podpisana 21 grudnia.

            CityFlow znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Redutowej 9. Ten interesujący projekt zasługuje na kilka słów wzmianki. CityFlow bowiem jest osiedlem, które ma łączyć świat miasta z realiami wsi. Sam deweloper zaś porównuje zaprojektowany przez siebie teren do krajobrazów włoskiej Toskanii! Jednak ta Toskania jest dodatkowo otoczona przez miejski pejzaż warszawskiej Woli.

CityFlow - źródło: www.cityflow.pl
CityFlow – źródło: www.cityflow.pl

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2023. Prace mają natomiast potrwać do I kwartału 2025 roku. CityFlow realizowany będzie etapowo. Pierwszy z nich składa się z dwóch, 8-piętrowych budynków liczących łącznie 334 mieszkania. Metraż oferowanych przez dewelopera mieszkań waha się zaś w przedziale między 29 a 193 m. kw. Największe apartamenty (penthouse’y) ulokowane będą natomiast na ostatnich piętrach bloków. Budynki mieszkalne otaczać będzie dodatkowo teren zielony i parki, pełne stref relaksu dla mieszkańców osiedla.

Budowa II etapu inwestycji rozpocznie się natomiast w I kwartale 2024 roku. Inwestycja według planów zakończy się w II kwartale roku 2026. Wykonawca ma w ramach II etapu zbudować kolejne dwa bloki. Tym razem jednak będą to budowle o wysokości od 5 do 9 kondygnacji nadziemnych. Bloki te mają być również wyposażone w garaże, przeznaczone łącznie na 543 miejsca parkingowe. W budynkach natomiast będzie się mieścić 416 mieszkań, a więc o ponad 80 więcej niż w blokach budowanych obecnie w ramach I etapu. Co więcej, deweloper przewiduje również powstanie jednego lokalu, przeznaczonego do celów usługowych.

Oferta mieszkaniowa osiedla CityFlow cieszy się dużym zainteresowaniem nowych nabywców. Do dnia podpisania umowy między deweloperem Okam, a wykonawcą Unibep, udało się sfinalizować transakcje dla większości powstających obecnie mieszkań. Na oficjalnej stronie firmy Okam jedynie 42 mieszkania pozostały dostępne dla potencjalnych kupujących.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej