Wynajem powierzchni biurowej na Woli z agencją Locus

Wola jest jedną z tych dzielnic, w której powstaje obecnie wiele nowych inwestycji biurowych. Jedną z nich jest chociażby biurowiec Vena czy The Form, które w najbliżej przyszłości staną na architektonicznej mapie Woli. To właśnie w tym otoczeniu agencja nieruchomości Locus oferuje Państwu wynajem powierzchni biurowej. Przyjrzymy się zatem trzem wybranym propozycjom.

Pierwszą ciekawą ofertą jest biuro znajdujące się biurowcu Klif Tower. Budynek ten znajduje się w bliskiej odległości do centrum handlowego Klif. Dodatkowym atutem jego lokalizacji jest również to, że mieści się on w miejscu o łatwym dojeździe zarówno komunikacją miejską, jak i transportem prywatnym. Posiada on dodatkowo liczne udogodnienia dla rowerzystów i właścicieli aut elektrycznych. Dobre skomunikowanie z resztą Warszawy i bliskość centrum handlowego sprawiają dodatkowo, że Klif Tower jest z całą pewnością interesującą propozycją. Agencja nieruchomości Locus oferuje wynajem powierzchni biurowej w pięciu lokalizacjach wewnątrz biurowca. Więcej informacji i szczegółów, wraz z kontaktem do odpowiedzialnego za nieruchomość agenta, znajduje się TUTAJ.

fot. Mat. Locus.pl
fot. Mat. Locus.pl

Drugi biurowiec, oferowany Państwu przez agencję Locus, który pokrótce zostanie tu opisany, jest natomiast o wiele bardziej kameralny. Oferuje on bowiem powierzchnię biurową o wolumenie 2700 m.kw. Dużym atutem tego budynku jest zaś jego lokalizacja. Biurowiec znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Fort Wola, co zapewnia możliwość bezproblemowego dojazdu do niego komunikacją miejską lub transportem prywatnym. Kameralny i nowoczesny styl budynku dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność w oczach najemców. Więcej informacji i szczegółów, wraz z kontaktem do odpowiedzialnego za nieruchomość agenta, znajduje się TUTAJ.

fot. Mat. Pras.
fot. Mat. Locus.pl

Kolejny biurowiec w ofercie agencji Locus jest również wyjątkowy. To zaś, co go wyróżnia to jego niezwykle wysoki standard wykończenia, z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Budynek ten szczyci się bowiem certyfikatem ekologiczności BREAM o ocenie EXCELLENT. Ten 13-kondygnacyjny biurowiec znajduje się ponadto w doskonałej lokalizacji tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w bliskiej odległości od ścisłego centrum Warszawy. Agencja Locus oferuje wynajem powierzchni biurowej w aż 10 lokalizacjach wewnątrz budynku. Więcej informacji i szczegółów, wraz z kontaktem do odpowiedzialnego za nieruchomość agenta, znajduje się TUTAJ.

fot. Mat. Locus.pl

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej