Biura na sprzedaż Warszawa Mokotów - Biura na sprzedaż Mokotów LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biura na sprzedaż Warszawa Mokotów

20 października 2022

Jeżeli szukasz lokalu użytkowego na sprzedaż Warszawa Mokotów to trafiłeś w najlepsze miejsce. Prezentujemy tu lokale użytkowe do kupienia przeznaczone na sklepy, biura, szkoły, przychodnie medyczne i każdą inną działalność, zlokalizowane w Warszawie na Mokotowie. Poza ofertami lokali na sprzedaż zlokalizowanymi w budynkach biurowych oraz biurowców do kupienia dysponujemy dużą ilością ofert mieszkań i domów przeznaczonych na działalność biurową.

Biura na Mokotowie

Mokotów jest jedną z 18 dzielnic Warszawy, w której skład wchodzi 12 obszarów Miejskiego Systemu Informacji takich jak: Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów. Jest największą dzielnicą Warszawy pod względem liczby ludności ( 218 000 mieszkańców) i dysponuje największą podażą biur do wynajęcia w budynkach biurowych, z czego część z nich oferowana jest również do kupienia.

Jeżeli poszukujesz biura do wynajęcia lub kupna w dzielnicy Mokotów to będziesz miał do wyboru 1 450 000 mkw powierzchni biurowej zlokalizowanej w 170 biurowcach oraz dziesiątki ofert lokali komercyjnych, domów i mieszkań nadających się na każdą działalność. Sprawdź na naszej stronie biura na sprzedaż Mokotów.

Mokotów dysponuje stosunkowo dużą ilością budynków biurowych do kupienia. Na naszej stronie znajdą Państwo kilkanaście ofert powierzchni biurowych. Są to budynki oraz lokale biurowe o powierzchni od kilkudziesięciu do kilku, a nawet kilkunastu  tysięcy metrów kwadratowych.

Lokale komercyjne Mokotów

Jeżeli interesują cię lokale komercyjne na sprzedaż Warszawa Mokotów, a  nie znalazłeś na stronie zadowalającej Cię powierzchni użytkowej zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego. Przygotujemy dla Ciebie aktualną i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Nie wszystkie nieruchomości komercyjne publikujemy na stronie.

Sprawdź również oferty lokali użytkowych na Ursynowie.