Biura na sprzedaż - biura na sprzedaż LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biura na sprzedaż

13 października 2022

Jeżeli szukasz biura na sprzedaż w Śródmieściu Warszawy to trafiłeś w najlepsze miejsce. Prezentujemy tu lokale biurowe i biurowce do kupienia w Warszawie w lewobrzeżnej dzielnicy Śródmieście. Dysponujemy bogatą ofertą obiektów biurowych na sprzedaż.

Śródmieście jest jedną z 18 dzielnic Warszawy, w której skład wchodzi 8 obszarów Miejskiego Systemu Informacji takich jak: Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Muranów, Nowe Miasto, Stare Miasto, Powiśle, Solec, Ujazdów.

Sprzedaż biur Warszawa Śródmieście

Śródmieście należy do tzw. Centralnego Obszaru Biznesu który swą wschodnią granicę ma na Wiśle, a zachodnią na ul. Towarowej zahaczając o zachodnia część Woli. Śródmieście oferuje największą podaż nowoczesnej powierzchni biurowej zarówno do wynajmu jak i sprzedaży. Na naszej stronie znajdą Państwo kilkanaście ofert powierzchni biurowych a w swoim portfolio dysponujemy kilkudziesięcioma obiektami biurowymi na sprzedaż. Powierzchnie biurowe znajdują się zarówno w mieszkaniach jak i budynkach biurowych. Alternatywnym rozwiązaniem jest poszukanie powierzchni biurowych na sprzedaż w biurowcach zlokalizowanych w sąsiednich dzielnicach. Jeżeli nie znalazłeś na stronie interesującej Cię powierzchni na sprzedaż zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego. Przygotujemy dla Ciebie aktualną i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Nie wszystkie nieruchomości komercyjne publikujemy na stronie.