Biura na sprzedaż Warszawa Ursynów - biura na sprzedaż Ursynów LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biura na sprzedaż Warszawa Ursynów

20 października 2022

Jeżeli szukasz biura na sprzedaż to trafiłeś w najlepsze miejsce. Prezentujemy tu powierzchnie biurowe do kupienia w Warszawie w lewobrzeżnej dzielnicy Ursynów. Dysponujemy dużą ilością lokali komercyjnych przeznaczonych na działalność biurową. Są to zarówno biurowce przeznaczone na sprzedaż, samodzielne lokale biurowe, jak i wszelkiego rodzaju lokale usługowe, domy i mieszkania nadające się do celów biurowych.

Ursynów jest jedną z 18 dzielnic Warszawy. Według Miejskiego Sytemu Informacji jest podzielona na 13 obszarów: Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Ursynów Centrum, Ursynów Północny i Wyczółki.

Sprzedaż biur Warszawa Ursynów

Ursynów jest postrzegany jako sypialnia Warszawy. Rzeczywiście oferta biurowców nie jest zbyt obfita. Znajduje się tu jednak kilkadziesiąt biurowców oferujących powierzchnię do wynajęcia. Najwięcej wzdłuż ulicy Puławskiej w kierunku Piaseczna i przy ul. Poleczki w kierunku Lotniska Okęcie. Na naszej stronie prezentujemy kilka ofert powierzchni biurowych. Są to zarówno samodzielne budynki biurowe jak i powierzchnie biurowe znajdują się zarówno w domach i mieszkaniach.

Jeżeli nie znalazłeś na stronie interesującej Cię powierzchni na sprzedaż zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego. Przygotujemy dla Ciebie aktualną i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Nie wszystkie nieruchomości komercyjne publikujemy na stronie.