BIURO WYNAJEM Służewiec Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

DO wynajęcia biuro na Mokotowie

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2018
Powierzchnia
10 799 m2
Numer oferty
391/2450/BB

Opis nieruchomości

Lokalizacja w strategicznie położonej biznesowej części Mokotowa. Nowoczesny, elegancki i innowacyjny park biurowy. Kampusowy charakter zabudowy oraz połączenie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych z innowacyjnym projektem architektonicznym sprawią, że forma budynku ma przejrzysty i wyrazisty charakter.
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych i łacznie 
Szklane płaszczyzny ożywiać będą fasadę subtelną grą światła, przenikającego z wnętrza budynku.

Łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz samochodem ze wszystkich części miasta, w otoczeniu z doskonałą narożnikową ekspozycją oferują perfekcyjną identyfikację firmy i są najważniejszymi zaletami położenia obiektu. Szybka Kolej Miejska (SKM), której przystanek znajduje się zaledwie ok. 10 minut spacerem od budynku, zapewni doskonałe połączenie z centrum Warszawy, a zmodernizowana ulica Cybernetyki ? szybki i bezpośredni dojazd do międzynarodowego Lotniska im. F. Chopina.


Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej