BIURO WYNAJEM Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Plac Unii do wynajęcia moduł biurowy 320 m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2014
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Powierzchnia
26 000 m2
Numer oferty
394/2450/BB

Opis nieruchomości

Kompleks trzech obiektów, połączonych szklanym dachem na wysokości trzydziestu metrów nad ziemią. Spomiędzy dwóch sześciokondygnacyjnych budynków, stojących wzdłuż ulic Boya-Żeleńskiego i Puławskiej, wyrasta dominanta 21-piętrowego wieżowca, inspirowanego architekturą jednego z pierwszych na świecie drapaczy chmur.
Nowoczesny biurowiec o ciekawej architekturze, charakterystyczne miejsce w Warszawie.
Dogodny dojazd komunikacja miejską i własną.

Staranne rozplanowanie przestrzeni zapewnia na wszystkich poziomach duża ilość naturalnego światła, a spektakularna panorama stolicy z wyższych pięter budynku robi duże wrażenie. Do dyspozycji najemców biur oraz ich gości dostępnych jest 800 miejsc postojowych na trzykondygnacyjnym parkingu. To wszystko sprawia, że Plac Unii zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej