Sprzedam biurowiec Warszawa Śródmieście

Biuro | Wynajem | Warszawa, Śródmieście

51 828 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Pięciopiętrowa kamienica posiada doskonale wyeksponowaną powierzchnię handlową i bezpośredni dostęp z ulicy. Architektura fasady harmonijnie nawiązuje do historycznego charakteru ulicy ścisłego centrum miasta.
Lokalizacja w Centralnym Obszarze Biznesu, w pobliżu Traktu Królewskiego, Ministerstwa Finansów czy Narodowego Banku Polskiego podkreśla prestiż projektu, a bliskość komunikacji publicznej i łatwość dojazdu samochodem gwarantuje doskonałą dostępność projektu.

Metro znajduje się w odległości kilku minut spacerem od stacji Świętokrzyska oraz od stacji Nowy Świat. Dojście do przystanków tramwajowych lub autobusowych zajmie nie więcej niż 5 minut. Dworzec Centralny - 2 kilometry od budynku.
Istniejący budynek został poddany gruntownej renowacji, aby zapewnić jego użytkownikom powierzchnię biurową oraz handlową w najwyższym standardzie, z nowoczesną infrastrukturą IT oraz systemami bezpieczeństwa, łącząc tym samym nowoczesne technologie z wyjątkowym charakterem stołecznej kamienicy.

Powierzchnia całkowita 3000 m2
Parter z antresolą ok. 760 m2
biura: 2260 m2,
Działka o powierzchni ok 1150 m2.

Specyfikacja techniczna:
- podłogi podniesione
- sufit podwieszany (korytarze)
- otwierane okna
- klimatyzacja
- kontrola dostępu
- CCTV
- ochrona całodobowa
- detektory dymy
- BMS
- generator oraz UPS (dostępne jako opcja)

Budynek jest wpełni zmodernizowany. Budynek dysponuje 24 miejscami parkingowymi.

UWAGA!! Zdjęcia obrazują jedynie charakter i standard nieruchomości.

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Licencja: 2448

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM