BIURO WYNAJEM Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro 635 m2 wynajem Mokotów

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
1999
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Powierzchnia
6 500 m2
Numer oferty
401/2450/BB

Opis nieruchomości

Nowoczesny wieżowiec biurowo - usługowy usytuowany w biznesowej, dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Posiada 10 kondygnacji naziemnych i oferuje ok. 6 500 m2 powierzchni całkowitej. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 615 m2. Biało - niebieski budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany i wysoce rozpoznawalny. Wysoki standard wykończenia, możliwość aranżacji przestrzeni w układzie gabinetowym i typu open space oraz optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Prócz atrakcyjnych powierzchni biurowych, w budynku mieści się m.in. klinika medyczna.

Do dyspozycji najemców wiele naziemnych miejsc postojowych na ogrodzonym terenie wokół biurowca i na pobliskich ogólnodostępnych parkingach. Budynek położony jest w południowej części Warszawy, blisko dużego węzła komunikacyjnego. W okolicy znajdują się wysokiej klasy parki biurowe, centrum handlowe Galeria Mokotów, nieco dalej Lotnisko Chopina w Warszawie.

Biznesowe otoczenie sprzyja rozwojowi własnej firmy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne połączenia autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa Warszawa Służewiec, a kilka przystanków dalej - stacja I linii metra Wilanowska. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje niecałe 20 minut, do wspomnianego lotniska – mniej niż 10 minut.

Standard:
Czujnik dymu
Kontrola dostępu
Łącze światłowodowe
Okablowanie elektryczne
Okablowanie komputerowe
Okablowanie telefoniczne
Otwierane okna
Podwieszane sufity
Wykładzina

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
44166/2450/OLW 8 635 43,19 PLN 27 425,65 PLN

Kontakt

Michał Mielnik

Michał Mielnik

Telefon:
+48600309185
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej