Biurowce na sprzedaż - biura i biurowce na sprzedaż w Warszawie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biurowce na sprzedaż

10 kwietnia 2020

Biurowiec definicja

Biurowiec, inaczej budynek biurowy – budynek w którym znajdują się biura lub szerzej budynek mieszczący biura i inne pomieszczenia służące za miejsce wykonywania pracy umysłowej. Te definicje nie wyczerpują oczywiście wszystkich możliwości, aktualnie deweloperzy starają się połączyć wiele funkcji. Zatem w biurowcach poza typowymi przestrzeniami przeznaczonymi na działalność biurową jest wiele pomieszczeń o innym przeznaczeniu, sklepy, restauracje i kawiarnie które swoją ofertę kierują nie tylko do użytkowników budynku, kluby fitness, przedszkola i żłobki,  przychodnie i najprzeróżniejsze punkty usługowe typu bank czy salon fryzjerko – kosmetyczny.

Klasyfikacja biurowców

Pierwsze próby klasyfikacji biurowców podjęto w latach 90 – tych XX wieku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pierwsza klasyfikacja pojawiła się w 2000 roku i została opracowana przez Warsaw Research Forum tworzone przez międzynarodowe agencje nieruchomości działające w naszym kraju CB Richard Ellis,  DTZ, Jones Lang LaSalle, Colliers International i Cushman & Wakefield (wtedy pod nazwą Healey & Baker). Ich podejście obowiązywało na rynku blisko dekadę. Aktualnie możemy się spotkać z dwoma podejściami ogólną opracowaną przez BOMA International i bardziej szczegółową zaproponowaną przez Rolfe Judd Architecture i CB Richard Ellis.

Biurowce na sprzedaż w Warszawie

Nasza agencja nieruchomości ma wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi o sprzedaż biurowców w Warszawie i szerzej powierzchni biurowych lub lokali komercyjnych. I jest to doświadczenie poparte wieloma zrealizowanymi transakcjami w których reprezentowaliśmy zarówno sprzedających jak i kupujących. Z ostatnich zrealizowanych za pośrednictwem Locus transakcji biurowych w 2019 roku możemy wymienić sprzedaż biurowca przy ul. Biograficznej w Warszawie, sprzedaż lokalu na szpital przy ul. Pawiej, biura o powierzchni 1850 mkw przy ul. Gen. Sikorskiego, sprzedaż biura na ul. Kondratowicza w Warszawie czy kamienicy w Katowicach. Aktualnie prezentujemy biurowce na sprzedaż w Warszawie a w swoim portfolio dysponujemy ofertą kilkudziesięciu biurowców zlokalizowanych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich przeznaczonych na sprzedaż oraz ofertą kilkuset lokali biurowych i komercyjnych. Są to biurowce wynajęte których zakup należy traktować inwestycyjnie jak i takie budynki komercyjne które można wykorzystywać do własnych celów lub zmienić ich sposób użytkowania.

Na stronie w formie listy przedstawiamy biurowce na sprzedaż w Warszawie zlokalizowane we Wszystkich dzielnicach. Prosimy zwrócić uwagę na kilka ciekawych ofert biurowce na sprzedaż na Ursynowie i Mokotowie.  

Jeżeli nie znaleźliście Państwo na stronie oferty biura na sprzedaż w Warszawie zachęcamy do kontaktu, NIE wszystkie oferty są publikowane.

Kupię biuro w Warszawie

Zachęcamy do kontaktu również właścicieli którzy posiadają biura , biurowce i nieruchomości komercyjne w Warszawie przeznaczone na sprzedaż. Sprawdźcie naszą skuteczność. Stale w imieniu naszych klientów są przez nasz poszukiwane biura i biurowce do kupienia w Warszawie i okolicach, lokale komercyjne we wszystkich dzielnicach Warszawy zarówno wynajęte traktowane jako zakup inwestycyjny jak i przeznaczone na własne potrzeby klientów.