BIURO WYNAJEM Wola Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro do wynajęcia Klasa A

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rok budowy
2019
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Powierzchnia
16 000 m2
Numer oferty
73/2450/BB

Opis nieruchomości

Biura do wynajęcia Warszawa Wola w kompleksie budynków biurowych. SPARK docelowo będzie składał się z trzech budynków. Dwa z nich budynek C i budynek B są już oddane do użytku ( pozwolenie na użytkowanie odpowiednio w 2018 i 2019 roku).

Kompleks SPARK jest położony w doskonale skomunikowanym punkcie Warszawy (tzw. serku wolskim), będzie miał docelowo ok. 70 000 mkw. powierzchni najmu klasy A oraz ciekawie zaaranżowaną ogólnodostępną przestrzeń wokół inwestycji. 5 linii autobusowych, 7 linii tramwajowych, 10 minut na piechotę od stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Pracownicy i mieszkańcy będą mogli spędzać tutaj czas na otwartym placu z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną. Projekt powstał we współpracy z fundacjami Na Miejscu oraz Project for Public Spaces, specjalizującymi się w planowaniu przyjaznej przestrzeni miejskiej. Od ulicy kompleks biurowy oddzieli starannie zaprojektowana zieleń i mała architektura w tzw. parku linearnym, biegnącym wzdłuż inwestycji. Na dachu pierwszego budynku biurowego znajduje się też mała pasieka, z której pozyskany miód będzie można kupić w tutejszej kantynie.

Kompleks otrzyma certyfikat WELL.

Biurowiec Spark budynek B ma 10180 mkw powierzchni, świetna lokalizacja 5 linii autobusowych, biurowiec Spark budynek C ma 16 000 mkw
Powierzchnia przeznaczona dla najemców może być wykończona pod klucz w standardzie budynkowym ( specyfikacja na życzenie) 30/70. ( 70 % open space, 30 % podział na pokoje i sale konferencyjne).

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej