DOM NA SADYBIE

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Powierzchnia działki
350 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Segment skrajny
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Do wynajęcia segment skrajny. Dom otoczony zielenią. W mieście, ale przy spokojnej i kameralnej ulicy. Niewielka działka zabudowy, ale sympatyczne i tonące w zieleni otoczenie.
Salon z ogrodem zimowym połączony z luksusową kuchnią "TIELSA" oraz jadalnią ok. 70 m.kw. Z salonu i kuchni bezpośrednie wyjście na taras(ok.40 m.kw.) z markizą i do zielonego ogródka. Przy salonie niewielkie pomieszczenie (9 m.kw.) mogące sprawować funkcje np. internet, biuro itp. Parter całkowicie klimatyzowany. Na piętrze znajduje się sypialnia (klimatyzowana) 20 m.kw. z wyjściem na balkon, garderoba oraz wbudowana szafa. Ciekawostka: w dachu jest elektrycznie otwierane okno. Na piętrze znajdują się ponadto 3 pokoje 9-17 m.kw. To piętro obsługuje łazienka z natryskiem. Strych jest użytkowy o pow. ok. 70 m.kw.
Garaż 7m/7m. Pomieszczenie fitness w luksusowym marmurowo-drewnianym wykończeniu (łóżko opalające, sauna, duże jacuzzi) obok pomieszczenie mogące służyć za siłownię. Pralnie. Spiżarnia z zamrażarką.

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej