Agencja nieruchomości w Warszawie - biuro nieruchomości Warszawa LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Agencja nieruchomości w Warszawie

Historia agencji nieruchomości

Agencja nieruchomości Locus powstała w Warszawie w 1998 roku. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji nieruchomości w Warszawie. Głęboko wierzymy, że gdyby ogłoszono konkurs: Najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie lub skuteczna agencja nieruchomości to zajęlibyśmy w nim czołowe miejsce.

Agencja nieruchomości w Warszawie zakres usług

Agencja nieruchomości świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawie i najbliższych okolicach. Rozpoczynamy od zdefiniowania potrzeb i przeprowadzamy analizę rynku. Następny krok to ustalenie wartości nieruchomości lub możliwości budżetowych. Dalsze działania to wyszukanie nieruchomości do sprzedaży lub do wynajęcia w Warszawie. Do naszych obowiązków należy też skompletowanie dokumentów, prezentacje, negocjacje warunków transakcji i wydanie nieruchomości.

Odługujemy wszystkie segmenty rynku nieruchomości, nieruchomości komercyjne w Warszawie,  mieszkania w Warszawie zarówno do wynajęcia jak i sprzedaży z rynku wtórnego i pierwotnego, domy na sprzedaż w Warszawie i najbliższych okolicach, domy do wynajęcia w Warszawie z przeznaczeniem na cele mieszkalne i biurowe, działki na sprzedaż w Warszawie – zarówno działki pod zabudowę wielorodzinną jak i grunty budowlane pod zabudowę jednorodzinną.

Nieruchomości komercyjne w Warszawie to segment rynku któremu poświęcamy szczególną uwagę. Zwłaszcza biura do wynajęcia w Warszawie oraz biura na sprzedaż w Warszawie a w szczególności biurowce to nasza pasja. Dysponujemy bazą ponad tysiąca biurowców w których jest blisko 5 mln metrów kwadratowych powierzchni biurowych na wynajem. Nasza baza to również setki domów i mieszkań przeznaczonych do wynajmu na cele biurowe.

Oferta agencji nieruchomości

Z myślą o Państwa wygodzie zaproponowaliśmy bardzo intuicyjną wyszukiwarkę.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości na sprzedaż w Warszawie lub z ofertą nieruchomości na wynajem w Warszawie. Gdybyście Państwo nie znaleźli interesującej Was nieruchomości zachęcamy do kontaktu z doradcą lub skorzystania z formularza zgłoszeniowego.

Szczególnie zachęcamy do osobistego kontaktu osoby które poszukują do kupienia wynajętych nieruchomości w Warszawie w celach inwestycyjnych. Nie możemy publikować informacji o wszystkich nieruchomościach, a ponieważ specjalizujemy się w transakcjach sprzedaży lokali użytkowych dysponujemy informacjami o wielu ofertach których nie ma na stronie internetowej.  Zapraszamy również właścicieli lokali użytkowych, biur, biurowców zamierzających sprzedać taką nieruchomość. Od lat z dużym sukcesem pośredniczymy przy tego rodzaju transakcjach. Referencje na życzenie.

Lokalizacja biura nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości zlokalizowane jest w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3 w Domu Dochodowym o Trzech Frontach. Jest to pięknie odrestaurowany budynek. Zachowana została stara część kamienicy i dobudowane nowe skrzydło i piętra. Wysokie na kilka pieter lobby i klimat miejsca zachęca do kameralnej rozmowy.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: