Dom do wynajęcia Mokotów 680 m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
27 000 PLN
Powierzchnia
680 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
9
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2004
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Dostępne od
2021-05-01

Opis nieruchomości

Bliźniak na Mokotowie przekształcony na Biurowo-Mieszkalny o pow. całkowitej. 680m2 na działce 700m2 z małym kameralnym ogrodem do wypoczynku. Obecnie budynek jest wynajmowany renomowanej na polskim rynku firmie telekomunikacyjnej z długoterminowym kontraktem która opuści budynek na koniec Kwietnia 2021z możliwością przedłużania na kolejny okres co sprawia iż, po zakończeniu okresu najmu będzie odpowiednim lokalem na siedzibę własnej firmy bądź jako jeden budynek mieszkalny a drugą część z możliwością wynajmowania.
Budynek posiada Recepcję, Salę konferencyjną, obecnie 9 klimatyzowanych pokoi, 3 kuchnie, 6 łazienek w tym 3 z prysznicami , profesjonalnie klimatyzowaną serwerownie ze specjalnie wykonaną antystatyczną podłogą i okablowaniem całego domu podzielonym na oddzielne kondygnacje,
Specjalny monitorowany magazyn (bunkier) , 2 bramy wjazdowe na posesję i PARKING DO 12 SAMOCHODÓW na własnym terenie, zadaszony parking dla rowerów plus 2 miejsca przed budynkiem dla firm kurierskich lub gości.
Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, internet światłowodowy, TV, telefon stacjonarny, profesjonalny system alarmowy z monitoringiem każdego pomieszczenia,
Wejście do budynku za pomocą kontroli dostępu oraz kart magnetycznych dla pracowników. Istnieje możliwość uruchomienia dodatkowo monitoringu osób wchodzących do budynku z rejestratorem.
Istnieje możliwość adaptacji wybranych pokoi w pokoje typu Open Space jak i innych aranżacji w środku budynku wg własnych potrzeb.
Dom posiada osobne wszystkie media dla każdego pokoju, wodę , kanalizację sanitarną , deszczową , prąd.
Budynek znajduje się 500 m od linii metra w otoczeniu prywatnych domów i firm lubiących poczucie intymności i prywatności a jednocześnie jest blisko dużej ilości linii komunikacyjnych Autobusowych i Tramwajowych, oraz Banków ,Sklepów, miejscowego Bazarku, Szpitala, Apteki, Galerii handlowej Land, Galerii Mokotów, prywatnego żłobka z przedszkolem w bezpośredniej bliskości budynku. Na budynku znajduje się miejsce na bardzo dużą podświetlaną reklamę o pow. około 40m2.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Dostępne w okolicy: Bank, Żłobek, Apteka, Centrum handlowe, Restauracja, Bar, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej