Domy na sprzedaż Warszawa Targówek - nowe domy Targówek LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Domy na sprzedaż Warszawa Targówek

3 maja 2020

Nowe domy na sprzedaż Targówek, nowe segmenty na sprzedaż Targówek.

Targówek jest jedną z 18 dzielnic Warszawy, ma 24 km2 powierzchni i jest zamieszały przez niespełna 125 000 osób. Dzielnica podzielona jest na dwie części mieszkaniowy ( Bródno, Targówek Mieszkaniowy i Zacisze) oraz przemysłowy ( Targówek Fabryczny, Utrata i Elsnerów). Granicą tych obszarów jest ulica Radzymińska.

Targówek mieszkaniowy to intensywna zabudowa wielorodzinna, od ulicy Gilarskiej zaczyna się Zacisze z zabudową jednorodzinną ciągnącą się aż do Lasu Bródnowskiego.

Nowe domy na sprzedaż Targówek

W zasadzie rynek sprzedaży nowych domów zlokalizowanych w Centrum Targówka na Zaciszu nie istnieje. Po prostu praktycznie nie ma nowych inwestycji. Po umieszczeniu w wyszukiwarkach haseł nowe domy na sprzedaż Targówek lub nowe segmenty Targówek nie pojawią się nam żadne propozycje. Wyświetlane strony prezentują albo nieaktualne oferty rynku pierwotnego, albo domy na sprzedaż z rynku wtórnego.

Pojedyncze możliwości inwestycyjne, niewielkie niezabudowane działki lub z domami do wyburzenia, nie są atrakcyjne do dużych deweloperów, którzy koncentrują się na zabudowie wielorodzinnej. Między innymi z tego powodu prezentowana przez nas inwestycja kameralnego osiedla sześciu segmentów zlokalizowanych przy stacji metra Zacisze jest wyjątkowa.

Nowe segmenty na sprzedaż Targówek.

Oferujemy możliwość zakupu nowego domu zlokalizowanego wśród jednorodzinnej zabudowy. Budynki umiejscowione pewnym oddaleniu od najbardziej ruchliwych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do wszystkich dzielnic Warszawy. W 2022 roku zostanie oddana kolejna część II linii metra ze stacją Warszawa Zacisze oddaloną zaledwie o 250 metrów osiedla.

Domy o powierzchni użytkowej ok 160 mkw idealnie zaspokoją potrzeby rodziny potrzebującej czterech lub pięciu sypialni i salonu z niewielkim ogródkiem lub tarasem. Jest to bardzo rozsądna alternatywa dla  sześciopokojowych apartamentów w blokach. Zarówno cena, jak i zapewniona większa niż w budynkach wielorodzinnych intymność świadczą na korzyść tej propozycji.

Z kolei w odniesieniu do ofert rynku wtórnego na korzyść sprzedawanych segmentów niech świadczy możliwość samodzielnego wybrania materiałów wykończeniowych i urządzenia domu wg własnego gustu. Również jakość użytych materiałów, nowoczesne urządzenia i instalacje, dobre docieplenie i trzyszybowe okna ograniczą bieżące koszty eksploatacyjne.

Wydaje się również, że w sytuacji zagrożenia epidemicznego samodzielne domy, segmenty lub bliźniaki mogą być tym segmentem rynku nieruchomości który będzie opierał się zawirowaniom, a w ręcz może zyskać na atrakcyjności. Szczególnie nowe inwestycje, położone w lokalizacjach umożliwiających dobry dojazd do centrum i jednocześnie w granicach miasta z pełną infrastrukturą. Niebagatelne znaczenie może mieć również możliwość zdalnej pracy czyli dostęp do infrastruktury teletechnicznej ( szybki internet).

Jeżeli szukasz do kupienia nowego domu na Targówku lub po prostu zlokalizowanego w bliskiej odległości od stacji metra ta oferta jest dla Ciebie.