Sprzedam działkę pod zabudowę wielorodzinną

Białołęka, Modlińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
1 702,61 PLN
Powierzchnia działki
1 762 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
4813/2450/OGS

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę o powierzchni 1762 mkw położoną przy ul. Modlińskiej na warszawskiej Białołęce, niedaleko skrzyżowania z ul. Płochocińską. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: Ustala się rejon usług z zabudową mieszkaniową, oznaczony na rysunku planu symbolem UM.

Jako podstawowe przeznaczenie terenów ustala się: 1) usługi II i III stopnia obsługi, o charakterze ogólnomiejskim i stołecznym z zakresu administracji, gastronomii,
handlu, turystyki, bankowości, finansów i ubezpieczeń, kultury, nauki, specjalistycznej służby zdrowia, łączności, itp.; 2) mieszkalnictwo wielo- i jednorodzinne, o wysokości obiektów do 5 kondygnacji. 3. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się usługi I stopnia obsługi.

Wg informacji uzyskanych od właściciela możliwość wybudowania ok 2000 mkw PUM.

Działka ma regularny, prostokątny kształt, leży na terenie zurbanizowanym. W otoczeniu działki i w jej bezpośrednim sąsiedztwie są osiedla pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Dojazd do działki asfaltowy. Pełne uzbrojenie na działce. ( służebności wpisane w KW).

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej