Locus na mapie Warszawy - Nautilus - Nowogrodzka 11, Nautilus LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Locus na mapie Warszawy – Nautilus

14 lipca 2022

Budynek Nautilus ul. Nowogrodzka 11 – idealne miejsce dla placówek rządowych i ambasad

Nautilus Nowogrodzka 11

Nautilus to budynek biurowy w sercu warszawskiego Śródmieścia. Położony przy ulicy Nowogrodzkiej 11, wyróżnia się niezwykłą i oryginalną elewacją, niespotykaną w żadnym innym zakątku miasta. Budynek został zaprojektowany przez jednego z najsłynniejszych polskich architektów – Stefana Kuryłowicza – projektanta takich realizacji jak: Ratusz Dzielnicy Wilanów, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Stadion Miejski w Białymstoku czy Budynek Wielofunkcyjny przy Placu Unii Lubelskiej. Budynek Nautilus swoim kształtem i nazwą nawiązuje do fikcyjnego okrętu podwodnego z powieści francuskiego pisarza Juliusza Verne’a.

Nautilus Nowogrodzka 11, lobby

Biurowiec oferuje 7200 m2 powierzchni biurowej oraz 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Powierzchnia typowego piętra to 500 lub 1200 m2, a moduły dostępne dla najemców zaczynają się od 100 do nawet 2000 m2. Ze względu na dwie części biurowca tzw. Kadłuba i Wieży, które posiadają własne niezależne wejścia do budynku, można z łatwością dostosować aranżację biura pod najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najlepszych zabezpieczeń i funkcjonalności. Powierzchnie biurowe w budynku Nautilus łatwo można dostosować pod potrzeby placówek rządowych, urzędów lub ambasad. Podwójna kontrola dostępu, całodobowa ochrona, monitoring oraz praktyczny układ pomieszczeń zapewniają dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo pracy każdego z pracowników lub gości.

Nautilus, powierzchnie wspólne ul. Nowogrodzka 11

Dużym atutem budynku Nautilus jest dostęp do powierzchni dachu, która pozwala na stworzenie tarasu na całej jego długości. Z łatwością mogą się na nim odbywać wydarzenia firmowe czy imprezy koktajlowe. Dostęp do budynku jest zapewniony przez 24 h, 7 dni w tygodniu.

Nautilus, aranżacja przestrzeni, Nowogrodzka 11

Nautilus to połączenie modernistycznej architektury z użytecznym podejściem do wygody i bezpieczeństwa. Jego położenie wśród najważniejszych placówek administracyjnych w kraju sprawia, że jest on prestiżowym rozwiązaniem wśród mnogości ofert na rynku.

Nowogrodzka 11, Nautilus, tarasy