Locus na mapie Warszawy - Widok na Warszawę - Widok Towers LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Locus na mapie Warszawy – Widok na Warszawę

3 listopada 2021

W 2021 roku ilość powierzchni biurowej w nowoczesnych biurowcach w Warszawie przekroczyła 7 000 000 m2. Ilość inwestycji nie maleje, a nowe wieżowce są stale oddawane do użytku. Tym razem w cyklu „przeglądu ofert Locusa” przedstawimy Wam jakie inwestycje są odpowiedzialne za bicie kolejnych rekordów.

WIDOK TOWERS

Niemal stumetrowy budynek położony w najbardziej rozpoznawalnym miejscu Warszawy, w samym centrum stolicy, na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii komunikacyjnych, Alej Jerozolimskich oraz ul. Marszałkowskiej w dzielnicy Śródmieście, tuż przy stacji metra „Metro Centrum”. Malowniczo wkomponowany w architekturę miejską widnieje na tle Pałacu Kultury, a u jego podstawy znajduje się zabytkowa PKO Rotunda.

Widok Towers i Rotunda

Widok Towers to nowoczesny i wielofunkcyjny budynek biurowy klasy AAA jest wyposażony w 5 kondygnacji podziemnych, parter oraz 27 pięter. Łączna powierzchnia budynku to 55 571,47 m2, natomiast łączna powierzchnia wynajmu to aż 34 779,45 m2.

Piętra do użytku biurowego zostały zaprojektowane na planie dwóch nieregularnych prostokątów. Powierzchnia piętra biurowego wynosi ok. 1 270 m². Koncepcja podziału opiera się na architekturze modułowej, a układ umożliwia podzielenie regularnego piętra na maksymalnie cztery jednostki, przy czym minimalna biurowa powierzchnia najmu obejmuje ok. 200 m².

Plan piętra Widok Towers

Standardowa wysokość użytkowa głównej przestrzeni biurowej wynosi 2,80 m, mierzona od powierzchni podniesionej posadzki. Daje to wrażenie niezwykłej otwartej przestrzeni, zdecydowanie bardziej przyjaznej i wyróżniającej się na tle standardowych wykończeń, gdzie na całej długości sufitu znajduje się podwieszenie. Sufit podwieszony znajduje się jedynie w korytarzach, a w nim zamontowane zostały radiatory, dzięki którym wszystkie pomieszczenia biurowe w budynku są ogrzewane i klimatyzowane. Każda centrala jest sterowana przez indywidualne termostaty. Świeże powietrze jest rozsyłane na wszystkich piętrach bezpośrednio do biur poprzez instalacje umieszczone w korytarzach. Bardzo dużą zaletą powierzchni biurowej jest to, że w każdym wydzielonym pomieszczeniu są otwieralne okna.

Standardowe wykończenie powierzchni biurowej Widok Towers

Standardowe wyposażenie biura do wynajęcia:

• wykładzina wysokiej jakości
• wyposażone węzły sanitarne zlokalizowane w obszarach wspólnych przy windach
• wyposażony aneks kuchenny 2,4m: meble kuchenne, zlew, lodówka, zmywarka do naczyń
• system wentylacji, ogrzewania i chłodzenia
• oprawy oświetleniowe
• systemy czujników pożarowych dla układu typu „open space”
• instalacja tryskaczowa dla układu typu „open space”
• sufit podwieszany pokrywający główne trasy instalacji
• system kontroli dostępu w częściach wspólnych
• skrzynki podłogowe (1 na 20m2) dla 2 stanowisk roboczych)
• standardowa podłoga podniesiona z panelami 60 x 60 cm na standardowej konstrukcji stalowej
• ściany działowe G-K wraz z drzwiami według wymogów najemców
• biała farba dyspersyjna na wszystkich ścianach / tynkowane sufity

Widok z Widok Towers

Oferta wynajmu biur w WIDOK TOWERS skierowana jest  dla firm, które oczekują jakości i komfortu na najwyższym europejskim poziomie. Takie warunki zapewniają trzy najważniejsze atuty budynku: lokalizacja, kameralna powierzchnia i nowoczesne budownictwo. Każda firma może posiadać swoją prestiżową siedzibę ze względu na możliwość najmu niewielkich powierzchni, które zaczynają się już od 220 m2. Dostępne są również moduły: 270 m2, 385 m2, 480 m2, 661 m2, 780 m2, 1150 m2.

Cena najmu: od 22,5€ za 1 m2

Zapraszamy do umawiania na prezentację powierzchni biurowej w budynku Widok Towers oraz  do kontaktu po więcej szczegółów z Agencją nieruchomości Locus:

Michał Mielnik

E: [email protected]

M: 600-309-185