Locus na mapie Warszawy - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Locus na mapie Warszawy

24 października 2021

Warszawski rynek wynajmu powierzchni biurowych oferuje najemcom około 750 000m2 wolnej przestrzeni. Oferta dla potencjalnych klientów jeszcze nigdy nie była tak bogata i elastyczna. Rynek stworzył świetne okoliczności do okazji, zmiany biura i skorzystania z najlepszych od lat warunków najmu.

Odnalezienie właściwego biura w przypadku tak dużego wyboru może okazać się trudne i czasochłonne, dlatego przygotowaliśmy informacje z kilku wizyt w biurowcach, które przedstawimy w cyklu „przeglądu ofert Locusa”. „Locus” to „dobre miejsce” mamy nadzieję że któraś z przedstawionych lokalizacji będzie dobra dla Ciebie.

I BATORY OFFICE BUILDING

Batory Office Building I
Batory Office Building I

Budynek zlokalizowany na pograniczu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich na skrzyżowaniu krajowej 7 i S2. Droga do centrum Warszawy z biurowca zajmuje 15 minut. Nowoczesna konstrukcja powstała w 2009 roku, a kształtem przypomina słynny polski liniowiec transatlantycki.

W biurowcu dostępne są 3 moduły o łącznej powierzchni 1025m2, każdy kolejno 147m2, 317m2, 561m2. Powierzchnia zostaje wykończona pod wprowadzającego się najemcę w wysokim standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane, ale posiadają również uchylne okna. Do wynajmowanej powierzchni biurowej dostępne są miejsca parkingowe naziemne oraz w garażu podziemnym.

Czynsz najmu: 10,5€/m2

Batory Office Building I standard biura
Batory Office Building I standard biura

II FLANDERS BUSINESS PARK

Flanders Business Park

Kompleks trzech nowoczesnych budynków biurowych o całkowitej powierzchni 24 000m2 w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Chopina. Kompleks charakteryzuje się spójnością pod względem architektonicznym i funkcjonalnie zaprojektowaną kompozycją z zewnętrznymi strefami relaksacyjnymi.

Wygodny wjazd, odpowiednia liczba naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych, miejsca dla kurierów i taksówek, ciągi piesze wzdłuż budynków oraz stojaki na rowery zapewniają sprawną komunikację wewnątrz kompleksu i łatwy dostęp do każdej jego części.

BUDYNEK A

Największy obiekt całego kompleksu. Powierzchnia całkowita 8 841m2. Na parterze znajduje się przestronne lobby i bistro.

Do wynajęcia dostępna jest przestrzeń na pierwszym piętrze o powierzchni 260,5m2 na którą obowiązuje oferta specjalna – 10€/m2.

Flanders Business Park budynek A

BUDYNEK B

W całości wyremontowany i odświeżony budynek. Nowe recepcje z wykończeniem z roślinnymi motywami pozwalają na szybkie zaprzyjaźnienie się z miejscem pracy.

Dostępna powierzchnia w budynku rozłożona jest na czterech piętrach, każda z nich może zostać podzielona wg. potrzeb najemcy.

Parter – 161m2, 2 piętro – 904m2, 3 piętro 725m2, 4 piętro 782m2

Cena ofertowa – 12€/m2

Flanders Business Park recepcja

BUDYNEK C

Najmłodszy budynek ze wszystkich w całym kompleksie, powstał w 2019 roku, a jego powierzchnia całkowita to 7 500m2. Do komercjalizacji pozostała przestrzeń na dwóch piętrach (3 i 4) o łącznej powierzchni 2 711m2. Powierzchnia biurowa w budynku C to jedna z nielicznych tak dużych powierzchni dostępnych w jednym kawałku w obrębie Lotniska Okęcie. Firma lub urząd może zająć 1/3 powierzchni budynku bez rozdzielenia piętrami czy korytarzami w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu z analogicznymi powierzchniami w centrum Warszawy.

Cena ofertowa – 12,5€/m2.

Flanders Business Park

Budynki Batory oraz Flanders to alternatywne rozwiązania do drogich biurowców w centrum Warszawy, które posiadają identyczny standard i jakość wykończenia. Oferta zawsze zostaje stworzona pod indywidualne potrzeby klienta i zapewnia świetne warunki pod pracę w trybie hybrydowym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Agencją Locus:

Michał Mielnik

E: [email protected]   

M: 600-309-185