Lokal biurowy przy Grochowskiej - Praga Płd.

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 000 PLN
Cena za m2
10 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Piętro
2
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2000
Numer oferty
8375/2450/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu lokal biurowy zlokalizowany na obszarze zespołu usługowo-administracyjnego i mieszkaniowego w zasięgu głównych arterii komunikacyjnych. Odległość od centrum miasta wynosi 6 km. Obiekt sąsiaduje z siedzibą Urzędu Dzielnicy Warszawa Praga-Południe.

CHARAKTERYSTYKA OFEROWANEGO LOKALU BIUROWEGO
Oferowany lokal mieści się na drugim piętrze. Lokal jest wyodrębniony z pozostałej części budynku a jego powierzchnia całkowita wynosi 986,4 m2. Aktualnie lokal podzielony jest na trzy niezależne części w proporcjach: 495m2, 200m2, 288m2. Dostęp do lokali poprzez niezależne wejścia zapewniają dwie klatki schodowe połączone z wejściem głównym do budynku od ulicy oraz wejściami bocznymi.
Aktualny podział lokali pokazano na załączonych planach. Konstrukcja budynku pozwala na inny, niż prezentowany podział powierzchni.
Standard wykończenia lokalu - zgodny z załączonymi fotografiami.
W lokalach znajdują się wykończone węzły sanitarne, pomieszczenia przystosowane do celów socjalnych, garderoby oraz klimatyzowane pomieszczenia serwerowni.
Podstawowe wyposażenie lokalu stanowią:
-wykładziny dywanowe
-sufity podwieszane z wysokiej klasy oświetleniem
-wyciszone ścianki działowe pomieszczeń
Lokal posiada ponadto instalacje:
-wentylacji wywiewnej
-sieci telekomunikacyjnej
-sieci strukturalnej
-alarmu
-kontroli dostępu do lokalu
-klimatyzacji opartych na agregatach wody lodowej
-Do lokalu przynależy 12 miejsc parkingowych w budynku na poziomie "0" i "-1". Istnieje możliwość wynajęcia większej ilości miejsc parkingowych.

BUDYNEK
Powierzchnia biurowo - usługowa w budynku zajmuje ok. 5000 m2. W obiekcie znajdują się miejsca parkingowe z kontrolowanym dostępem dla 80 pojazdów. Ogólnodostępne miejsca postojowe znajdują się wzdłuż ulic Grochowskiej, Kamionkowskiej i Terespolskiej.

Dostęp do budynku zapewniają trzy klatki schodowe wyposażone w wygodne, cichobieżne windy hydrauliczne. Obiekt wyposażony jest ponadto w instalacje:
-wentylacji nawiewnej i wywiewnej
-system alarmowy
-sieć telekomunikacyjną
-system telewizji dozorowej.
Budynek posiada 24 godzinną ochronę.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej