Biuro do sprzedaży

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 390 000 PLN
Cena za m2
13 495,15 PLN
Powierzchnia
103 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
8449/2450/OLS

Opis nieruchomości

Piękny lokal handlowo usługowy o powierzchni 103 mkw. Przed lokalem parking na kilkanaście samochodów. Lokal składa się z 5 dużych pomieszczeń, w pełni wyposażonej łazienki oraz kuchni. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu. Obiekt posiada sieć komputerową, okablowanie audio/video, klimatyzację, wykończony jest w najwyższym standardzie. Okna wychodzą na północ (Al. Wilanowska) i na południe (dziedziniec). W oknach są zamontowane żaluzje antywłamaniowe. W lokalu zamontowane jest profesjonalne oświetlenie, klimatyzacja oraz videodomofon.
Lokal może być przeznaczony na eleganckie, nowoczesne biuro, kancelarię, salon sprzedaży, etc. Istnieje również możliwość adaptacji lokalu na dowolny inny cel.

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej