LOKAL SPRZEDAŻ Wilanów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Nieruchomość komercyjna na Wilanowie

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 800 000 PLN
Cena za m2
5 913,04 PLN
Powierzchnia
1 150 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Inne, Inne
Rynek
Wtórny
Numer oferty
9343/2450/OLS

Opis nieruchomości

Nieruchomość komercyjna na Wilanowie
Budynek biurowo - magazynowo- laboratoryjny wraz z kompletną infrastrukturą techniczną. Atrakcyjna lokalizacja - dzielnica Wilanów, w atrakcyjnej, prestiżowej, spokojnej i zielonej dzielnicy Wilanów, z dala od zgiełku Warszawy, a jednocześnie zaledwie 15 min od centrum miasta.

Powierzchnia całkowita: 1150 m2, w tym:

Powierzchnia biurowa 504,4 m2

Powierzchnia magazynowa 645,7 m2

Opis budynku: Recepcja, pokoje biurowe, sala konferencyjna, archiwum, 2 chłodnie, pomieszczenia laboratoryjne, toalety, pokój socjalny, miejsca parkingowe.

Idealny na siedzibę firmy, biura z zapleczem magazynowym, laboratorium, placówkę naukową, placówkę badawczą, firmę farmaceutyczną, firmę produkcyjną.

Cena 6 800 000 PLN netto.

Kontakt

Anna Maria Sowa

Anna Maria Sowa

Telefon:
+ 48 502 415 513
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej