LOKAL SPRZEDAŻ Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Na sprzedaż budynek z mikroapartamentami Mokotów

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
29 346 200 PLN
Cena za m2
12 759,23 PLN
Powierzchnia
2 300 m2
Przeznaczenie
Inne
Stan budynku
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2023
Numer oferty
9052/2450/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek ( hotel, aparthotel ) z lokalami przeznaczonymi na wynajem Warszawa Mokotów. Wyjątkowa możliwość zakupu całego budynku w stanie deweloperskim z lokalami do indywidualnej aranżacji. Jest to nowa inwestycja z terminem zakończenia budowy przewidzianym na przełom III /IV Q 2023 roku.

W budynku jest blisko 80 mikro-apartamentów o metrażach od 19 do 49 mkw. W każdym lokalu przewidziano łazienkę i aneks kuchenny tak, aby stanowiły on niezależne pomieszczenie mieszkalne na pobyt zarówno krótko jak i długookresowy.

Na parterze zlokalizowane są dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 400 mkw. Niezależna wentylacja umożliwi uruchomienie restauracji, kliniki medycznej, sklepu spożywczego lub dowolnej innej działalności. W przypadku potrzeby większego lokalu można zagospodarować połowę I piętra ( wewnętrzna komunikacja). Budynek wyposażony w windy, podłączony do sieci miejskiej ( ciepło, woda, kanalizacja).

W garażu pod budynkiem znajduje się 29 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wykończenia budynku pod klucz w *** standardzie hotelowym. Dla pasywnego inwestora również oferta operatora hotelowego na prowadzenia aparthotelu z restauracją.

Idealna oferta dla firmy inwestującej w segment PRS. Zgodnie z pozwoleniem na budowę budynek usługowy z zakresu usług turystyki, własność gruntu i budynku.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej