Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Sprzedam biuro Warszawa Mokotów

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
21 200 400 PLN
Cena za m2
7 800 PLN
Powierzchnia
2 718 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
10
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2006
Numer oferty
8586/2450/OLS
 

Opis nieruchomości

Sprzedam biuro Warszawa Mokotów zlokalizowane przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Bardzo dobra ekspozycja umożliwiająca zewnętrzne oznaczenia użytkownika. Powierzchnia biurowa przeznaczona na sprzedaż usytuowana jest w dwóch częściach łącznie 2718 mkw na parterze i I piętrze. Do obu modułów są niezależne wejścia i własne wewnętrzne klatki schodowe. Bardzo dobry stan techniczno-użytkowy lokali wykończonych z wykorzystaniem materiałów o podwyższonym standardzie. Lokale są łatwe w aranżacji dla klientów o zróżnicowanych potrzebach.

Możliwość zakupu do 75 miejsc w garażu podziemnym w cenie 25 000 zł za 1 miejsce. Cena + VAT, do potwierdzenia możliwość zwolnienia z VAT.

Media: - Elektryczność - Ogrzewanie (miejskie) - Wentylacja / klimatyzacja - Woda /kanalizacja (miejska) - Kanalizacja deszczowa - Windy
- Linia telefoniczna - System ochrony (monitoring /system alarmowy) - System ochrony przeciwpożarowej (System hydrantów, System dymowy (czujki)).

Opis lokalizacji:

Doskonała lokalizacja, w samym sercu Mokotowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum Warszawy i Wilanowa, w sąsiedztwie willi oraz prestiżowych osiedli mieszkaniowych, ambasad. Dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 10 min, a dojazd do nieruchomości i wyjazd z miasta przebiega głównymi arteriami komunikacyjnymi z ominięciem większości korków miejskich.
Bardzo dogodny dostęp środkami komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy budynku i wzdłuż ulicy znajdują się przystanki autobusowe linii dziennych 116, 130, 141, 166, 172, 195 i linii nocnych N31, N81. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się przy ulicy Puławskiej i jest oddalony od przedmiotowych nieruchomości o około 1,5 km (linie: 4, 10, 14, 18, 36), a najbliższa stacja metra (Racławicka) jest oddalona o około 2,5 km.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej