Sprzedam lokal handlowo usługowy Powiśle

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 700 000 PLN
Cena za m2
14 006,11 PLN
Powierzchnia
549,76 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2019
Numer oferty
8346/2450/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam lokal handlowo usługowy Warszawa Powiśle, położony na parterze budynku biurowo - apartamentowego. Lokal ma kilka niezależnych wejść, z dwóch stron duże przeszklenia, w tym witryny od ul. Solec. Budynek to nowoczesny nowy apartamentowiec z lokalami usługowymi ( sklepy, restauracje) w parterze budynku oraz częścią biurową.

Sam lokal jest starannie wykończony i wyposażony we wszystkie instalacje ( w tym wentylacja i klimatyzacja), Stan jak na zdjęciach.

Do lokalu można dokupić do 10 miejsc postojowych w garażu pod budynkiem w cenie 70 000 zł za sztukę. Do podanych cen sprzedaży należy doliczyć VAT w wysokości 23 %.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej