Sprzedam biuro w biurowcu Żoliborz

Lokal | Sprzedaż | Warszawa, Żoliborz

12 238 200 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
12 238 200 PLN
Cena za m2
18 000 PLN
Powierzchnia
679,90 m2
Piętro
3 / 5
Liczba pięter
5
Numer oferty
9174/2450/OLS

Opis

Sprzedam biuro w biurowcu, Warszawa Żoliborz. Na sprzedaż całkowicie samodzielna, zajmująca całe piętro, powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim, piętrze wolnostojącego biurowca położonego przy jednej z głównych ulic Żoliborza.

Opis powierzchni biurowej:

Sprzedawana biuro znajduje się na III piętrze biurowca i zajmuje cała kondygnację. Biuro wyposażone jest w niezbędne instalacje, klimatyzacja, wentylacja, instalacja elektryczna i komputerowa, podwieszane sufity, kontrola dostępu. Komunikację pionową obsługują dwie windy ( jedna większa umożliwiająca transport większych gabarytów). Jeden pion sanitarny. Powierzchnia jest aktualnie podzielona na pokoje ( lekkie ścianki działowe G-K). Podział powierzchni jak na załączonym rzucie. Do lokalu przynależy 8 miejsc parkingowych w garażu pod budynkiem z czego 7 miejsc na platformie).

UWAGA! W cenie zawarte są udziały w powierzchni wspólnej ( recepcja, windy, klatka schodowa, pomieszczenia techniczne) oraz 8 miejsc postojowych.

Opis Biurowca

Biurowiec ma 6 naziemnych kondygnacji i jedną poziemną ( garaż dla 32 samochodów - zastosowano platformy). Budynek posadowiony jest na działce w wieczystym użytkowaniu o powierzchni ok. 1200 mkw. Na parterze recepcja. dwie windy, jedna klatka schodowa.

Transakcja może być zwolniona z podatku VAT. W MPZP nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym UA czyli Usługi Administracji z dopuszczeniem innych nieuciążliwych usług bez określania ich profilu;

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Licencja: 2448

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Ochrona
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Światłowód
Tak
Czujniki dymu
Tak
Klimatyzacja
Tak
Podwieszane sufity
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM