LOKAL SPRZEDAŻ Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Na sprzedaż budynek z mieszkaniami pod wynajem

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 800 000 PLN
Cena za m2
17 250 PLN
Powierzchnia
800 m2
Przeznaczenie
Inne
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Numer oferty
9099/2450/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam kameralny aparthotel. Na sprzedaż kameralny budynek z mieszkaniami pod wynajem zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. 800 mkw powierzchni użytkowej ok. 630 mkw PUM czyli 6 lokali podzielonych na 23 mikroapartamenty o powierzchni 25 mkw każdy. Jedna kondygnacja podziemna, garaż z 10 miejscami postojowymi. Budynek jest gotowy i oddany do użytkowania. Nieruchomość jest zasilana przez pompy ciepła zbudowane w oparciu o studnie głębinowe co znacząco ograniczy koszty ogrzewania i klimatyzacji.

Oferta dotyczy całego budynku z wykończonymi i urządzonymi mieszkaniami. Każdy z lokali ma urządzoną łazienkę, kuchnię ( glazury, terakoty). Ściany są wyłożone wysokiej jakości tapetami i pomalowane, zainstalowane oświetlenie, drzwi i parapety. W pokojach zainstalowane są klimakonwektory oraz czujniki okien i drzwi, wideo domofony i elektroniczny system dostępu do lokali ułatwiający zarządzanie najmem.

Cena netto + 8% VAT.

Dlaczego warto zainteresować się tą nieruchomością? Przeprowadziliśmy małą symulację dotyczącą przychodu z najmu. 23 apartamenty, średnia cena za dobę 350 zł, obłożenie 75 %
- 23x350x365x0,75= 2,2 mln zł przychodu rocznie. - Jeżeli myślicie że 350 zł za noc to dużo to sprawdziliśmy 15 okolicznych ofert na booking-u, średnia cena w okresie marzec - czerwiec 2023 wynosi 506 zł. Czyli po pierwsze nieruchomość może wygenerować duże przychody. A jak koszty?
- brak wspólnoty mieszkańców i tym samym brak opłat administracyjnych
- bardzo niskie zużycie energii ( pompy ciepła)
- budynek wyposażony w system IT do rezerwacji pokoi ( optymalizacja zarządzania najmem)
- budynek jest nowy, brak konieczności napraw z wyłączeniem bieżącej konserwacji.
- własność gruntu

Uwaga - zdjęcia ilustracyjne

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej