Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Mokotów do podnajęcia 1035 m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
1 035 m2
Piętro
10
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
90 PLN
Nazwa budynku
Mokotów Nova
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2011
Dostępne od
2022-06-01
Numer oferty
41730/2450/OLW
 

Opis nieruchomości

Biuro do podnajęcia do 21.12.2026 minimalny okres najmu – do uzgodnienia
Nowoczesny biurowiec klasy A wyróżniający się szklaną fasadą połączoną elementami z kamienia i stali. Budynek położony jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Mokotowa. Lokalizacja budynku zapewnia, dogodny dojazd komunikacją własna i miejską.
W pobliżu znajduje się stacja metra oraz linie tramwajowe i autobusowe. Ten biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 42 000 m2 ma trzy niezależne wjazdy i parking na 1060 samochodów - 90 naziemnych oraz 970 podziemnych miejsc parkingowych. Obiekt jest w posiadaniu certyfikat u BREEAM na poziomie Very Good.

W samym budynku do dyspozycji najemców są: restauracja, kawiarnia, centrum medyczne Medicover, bankomaty, stacje ładowania samochodów elektrycznych, pralnia oraz myjnia. W odległości 5 minutowego spaceru znajduje się Galeria Mokotów.

Oferujemy do wynajęcia moduł 1035m2 na X piętrze.

Standard: klimatyzacja, otwierane okna, podnoszone podłogi, wykładzina, podwieszany sufit, ścianki działowe, okablowanie elektryczne, łącza światłowodowe, kontrola dostępu, czujniki dymu i ciepła, ochrona, monitoring.

Cena czynszu do uzgodnienia.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej