LOKAL WYNAJEM Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Górny Mokotów, biuro 122m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
707 600 PLN
Cena za m2
58 PLN
Powierzchnia
12 200 m2
Piętro
7
Przeznaczenie
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
400 PLN
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
1970
Numer oferty
42754/2450/OLW

Opis nieruchomości

Biurowiec oferuje około 2 500 m2 przestrzeni użytkowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 10 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnie biurowe utrzymane w wysokim standardzie, w różnych aranżacjach, z podziałem na pokoje. Na życzenie najemcy istnieje możliwość wykonania dodatkowych prac adaptacyjnych biura. Budynek dobrze wyeksponowany na słońce, co znakomicie doświetla wnętrza i poprawia komfort pracy. Dostępne naziemne miejsca parkingowe.
Biurowiec zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieopodal znajdują się liczne restauracje, banki, centrum handlowe Europlex, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Szkoła Główna Handlowa. Bliskość szlaków komunikacyjnych umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym jak i prywatnym. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Pole Mokotowskie. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 20 min.

Oferujemy do wynajęcia od zaraz biuro o powierzchni 100 m2 zlokalizowane na 7 piętrze. Powierzchnia podzielona na pokoje. W ramach powierzchni toaleta i aneks kuchenny.

Standard;

- klimatyzacja,
- otwierane okna,
- sufit podwieszany,
- wykładzina dywanowa lub parkiet
- recepcja,
- ochrona,
- parking.

Czynsz najmu 58 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne 17 PLN/m2

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Izabela Truszczyńska

Izabela Truszczyńska

Telefon:
502 415 576
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej