Biuro Centrum

Lokal | Wynajem | Warszawa, Śródmieście

12 075 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
12 075 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia
161 m2
Piętro
2 / 7
Liczba pięter
7
Numer oferty
45660/2450/OLW

Opis

Budynek położony jest w Śródmieściu Warszawy. Istotnym atutem budynku jego lokalizacja – bliskie sąsiedztwo Giełdy Papierów Wartościowych, Sejmu, ministerstw i urzędów centralnych. Obiekt ma świetne połączenie komunikacyjne z resztą miasta - od stacji metra Centrum, licznych linii autobusowych i tramwajowych budynek dzieli zaledwie kilka minut spacerem.

Ten kameralny biurowiec posiada 7 pięter i 6.000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Kilka lat temu obiekt został poddany gruntownej modernizacji, obecnie jest wyposażony w nowe instalacje teleinformatyczne i klimatyzację. W budynku całodobowa recepcja, ochrona, miejsca parkingowe zewnętrzne w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania i wewnętrzne po wykupieniu miesięcznego abonamentu.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 161 m2 usytuowaną na II piętrze. Aktualny podział na 4 pomieszczenia. Możliwa aranżacja pod klienta. Powierzchnia dostępna od sierpnia 2024.

Miesięczny czynsz najmu netto 75/m2
Koszty eksploatacyjne 30,50 PLN/m2.

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Dodatkowe informacje

Ochrona
Tak
Światłowód
Tak
Czujniki dymu
Tak
Tryskacze
Tak
Klimatyzacja
Tak
Podwieszane sufity
Tak

Ta oferta należy do inwestycji…

Biuro Wynajem Warszawa Śródmieście 1 Biuro Wynajem Warszawa Śródmieście 2

Warszawa Śródmieście

Lokal na gastronomię w Centrum

Budynek biurowy z 1952 roku, generalnie zmodernizowany w latach dwutysięcznych. Ten kameralny biurowiec posiada 7 pięter i 6.000 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia. Kilka lat temu obiekt został poddany gruntownej modernizacji, obecnie jest wyposażony w nowe instalacje teleinformatyczne i klimatyzację. Powierzchnia oferuje najemcom 6 ty…

Powierzchnia
6 000 m2

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM