LOKAL WYNAJEM Konstancin-Jeziorna Piaseczyński Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Lokal 144 m2 na gastronomie wynajem, Konstancin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 850 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
138,50 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne
Min. okres najmu (w latach)
5
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
2021
Dostępne od
2023-05-24
Numer oferty
44088/2450/OLW

Opis nieruchomości

Kameralny budynek biurowy z lokalami usługowymi na parterze, który oferuje nowoczesne, dobrze doświetlone, przestronne powierzchnie biurowe do wynajęcia, rozmieszczone na 4 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnia typowego piętra wynosi 600 m2. Wysoki standard wykończenia i możliwość elastycznego podziału przestrzeni (na gabinety lub open space), zapewniają komfortowe warunki pracy i dopasowanie do indywidualnych potrzeb najemcy.

Do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe. Biurowiec znajduje się przy jednej z głównych ulic podwarszawskiej miejscowości Konstancin – Jeziorna, położonej na południe od centrum stolicy. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio nad Oczkiem Wodnym. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, przystanki autobusowe, rzeka i park. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego w Warszawie zajmuje ok. 35 minut, do Lotniska Chopina – ok. 30 minut, do Południowej Obwodnicy Warszawy – ok. 20 min.

W bezpośredniej okolicy znajduje się 13 przystanków autobusowych, m.in. Konstancin-Jeziorna CH Stara Papiernia 02, Konstancin-Jeziorna CH Stara Papiernia 01, Konstancin-Jeziorna Sobieskiego 02, Konstancin-Jeziorna Sobieskiego 01, Konstancin-Jeziorna Os. Grapa 01, Konstancin-Jeziorna Os. Grapa 02, Konstancin-Jeziorna Południowa 02, Konstancin-Jeziorna Południowa 01, Konstancin-Jeziorna Ogrodowa 02, Konstancin-Jeziorna Park Zdrojowy 01, Konstancin-Jeziorna Polna 01, Konstancin-Jeziorna Park Zdrojowy 02, Konstancin-Jeziorna Polna 02.

Oferowana powierzchnia handlowo - usługowa to około 144 m2 w stanie developerskim i usytuowana jest na parterze. Lokal dostępny od zaraz.
Lokal posiada miejsce na ogródek na całej długości lokalu.

Zapraszam :)

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Janusz Stawikowski

Janusz Stawikowski

Telefon:
696442288
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej